واکنش چمران به استخدام ۴۵۰۰ نفر در شهرداری تهران

رییس شورای شهر تهران به انتشار لیست استخدام ۴۵۰۰ نفر در مجموعه شهرداری تهران در این دوره واکنش نشان داد.

واکنش چمران به استخدام ۴۵۰۰ نفر در شهرداری تهران

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم ، مهدی چمران امروز در حاشیه برگزاری یکصد و بیست و پنجمین جلسه شورای شهر تهران در ارتباط با دستور جلسه شورا، اظهار کرد: نخستین دستور جلسه ارائه گزارش مالی شهرداری تهران توسط آقای کاشانی خزانه‌دار شورای شهر تهران خواهد بود.

وی تصریح کرد: در ادامه جلسه امروز انتخاب دو گروه برای مرکز پژوهش‌های شهرداری تهران و همچنین احتمال بررسی پرونده باغات از موضوعاتی است که به آن پرداخته خواهد شد.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در ارتباط با بررسی بودجه در شورای شهر تهران گفت: پیش‌بینی می‌شود تا پایان این ماه و پس از برگزاری جلسات کمیسیون تلفیق و برنامه و بودجه؛ لایحه بودجه ۱۴۰۲ در صحن شورا مورد بررسی قرار بگیرد.

چمران همچنین در ارتباط با انتشار لیست استخدام ۴ هزار و ۵۰۰ نفر نیروی جدید در این دوره از مدیریت شهری اظهار کرد: البته بنده اطلاعات دقیقی در مورد این موضوع ندارم اما معاون مربوطه آن در شهرداری تهران اعلام کرده که انتشار این لیست صحت ندارد و لیست ساختگی است.

وی گفت: البته به این معنا نیست که هیچکس در این دوره در شهرداری تهران استخدام و به‌کارگیری نشده است، منظور ما انتشار لیست اشاره شده است.

رئیس شورای شهر تهران همچنین در ارتباط با موضوع آلودگی هوا گفت: هفته گذشته نیز رئیس سازمان ملی استاندارد در صحن شورا حاضر شد و در واقع ۲۲ و ۲۳ دستگاه هر کدام وظایفی در ارتباط با قانون هوای پاک و موضوع آلودگی برعهده دارند که از آن جمله می‌توان به سازمان محیط زیست، سازمان استاندارد، وزارت نفت و ... اشاره کرد.

چمران در ارتباط با توسعه حمل و نقل عمومی در پایتخت نیز گفت: در این ارتباط نیز ما تلاش‌های خود را انجام می‌دهیم به طوری که از ۶۳۰ دستگاه اتوبوس تا به امروز تنها ۱۲۰ دستگاه به شهرداری واگذار شده است، به طوری که شهرداری تهران پیش‌پرداخت ۶۳۰ دستگاه را واریز کرده است و امیدواریم با فعالیت مستمر سازندگان اتوبوس شرایط خوبی را داشته باشیم.

وی گفت: شهرداری تهران آمادگی دارد به هر میزان که اتوبوس ساخته شود، آن را خریداری کند حتی ما خریداری اتوبوس از شرکت‌های خارجی رانیز پیگیری می‌کنیم.

منبع: تسنیم
ارسال نظر
ارسال نظر