کد خبر 531039

طی دو هفته آینده صورت می‌گیرد؛

بهره برداری از ایستگاه مترو مجاور بیمارستان امام خمینی

ایستگاه مترو باقرخان در مجاورت بیمارستان امام خمینی (ره) و در تقاطع بزرگراه شهید چمران و خیابان ستارخان، ظرف دو هفته آینده تکمیل و در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایلنا، علی امام مدیر عامل شرکت مترو در این رابطه گفت: ایستگاه باقرخان در خط ۷ مترو واقع و ۳ ورودی برای آن طراحی شده است که در مراسم بهره برداری پیش رو، ورودی ضلع شمال غربی تقاطع بزرگراه شهید چمران و خیابان ستارخان، افتتاح خواهد شد. 

بهره برداری از این ایستگاه قطعا" می‌تواند کمک حال مراجعان بیمارستان امام خمینی (ره) و همچنین اهالی محترم خیابان‌های ستارخان و باقرخان باشد. 

مدیر عامل شرکت مترو در ادامه افزود: قرار گرفتن ایستگاه باقرخان در خط شروع طرح ترافیک و طرح زوج و فرد، این امکان را به مسافران می‌دهد تا با استفاده از مترو به مقاصد خود در داخل محدوده‌های طرح ترافیک مراجعه نمایند. 

 ایستگاه باقرخان با عمق ۴۹ متر از سطح زمین و همچنین مساحت ۱۴ هزار متر مربع، یکی از عمیق‌ترین و وسیع‌ترین ایستگاه‌های خط ۷ مترو و همچنین شبکه خطوط راه آهن ریلی پایتخت به حساب می‌آید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • م
    ۰ ۰

    ایکاش پیام به گوش مدیر عامل مترو میرسید شهرستان کرامین با حدود دو میلیون جمعیت خط مترو ندارد از ورامین تا سه راه افسریه ۴۵ کیلومتر است نه شهردار ورامین نه شورای اسلامی ورامین قدمی برای مترو ورامین تا تهران بر نمی دارند