کد خبر 502522

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران خبر داد؛

۲۲ بهمن، آخرین مهلت معاینه فنی رایگان تاکسی‌های تهران

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با اشاره به اینکه ۲۲ بهمن آخرین فرصت معاینه فنی رایگان تاکسی هاست، از تاکسیرانان درخواست کرد تا از فرصت باقیمانده استفاده کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین، محمد روشنی با بیان این خبر گفت: به منظور فرهنگ سازی و صیانت از محیط زیست، طبق هماهنگی‌های انجام شده با مراکز معاینه فنی شهر تهران، طرح معاینه فنی رایگان تاکسی‌ها از ۲۹ دی ماه به مناسبت روز هوای پاک آغاز شده بود که به منظور گرامیداشت ایام دهه مبارک فجر این طرح تا ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد.

روشنی به رشد ۶۰ درصدی مراجعه تاکسیرانان شهر تهران اشاره کرد و افزود: تاکسیرانان دارای پروانه تاکسیرانی معتبر مشمول این طرح رایگان هستند و تاکنون یک هزار و ۷۴۹ تاکسی از مزایای آن بهره مند شده‌اند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران؛ ترویج فرهنگ استفاده از خودروهای سالم با هدف کاهش انتشار آلاینده‌ها و آلودگی هوا، صیانت از محیط زیست، بهینه سازی انرژی و در نهایت حفظ سلامت شهروندان را مهمترین هدف این اقدام برشمرد.

بر اساس این گزارش؛ طرح رایگان شدن معاینه فنی تاکسی‌های پایتخت برای سومین بار در سال جاری به اجرا درآمده است و پیش از این نیز به مناسبت‌های روز ملی حمل و نقل و هفته تهران با استقبال گسترده تاکسیرانان انجام شده بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر