کد خبر 498991

امروز مطرح شد؛

تعطیلی مراکز توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی در محدوده منطقه۱۶

شهردار تهران در واکنش به تذکر رئیس کمیته بودجه و نظارت مالی شورای شهر تهران از تعطیلی مراکز توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی در خیابان‌های شهید فاطمی، شهید شیرمحمدی و شهید کارگر سامانی و کلیه مسیرهای منشعب از خیابان‌های یاد شده خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، پیروز حناچی، شهردار تهران طی نامه‌ای به رئیس شورای شهر با اشاره به تذکر مجید فراهانی، رئیس کمیته بودجه ونظارت مالی شورای شهر تهران درباره ساماندهی مراکز توزیع گوشت تهران نوشت: با توجه به مزاحمت‌های ترافیکی، آلودگی زیست محیطی و صوتی ناشی از فعالیت واحدهای توزیع و فروش انواع مواد پروتئینی شامل گوشت گوسفندی، گاوی، ماکیان، مرغ و پرندگان و... در راسته خیابان‌های شهید فاطمی، شهید شیرمحمدی و شهید کارگر سامانی و تمام مسیرهای منشعب از خیابان‌های یاد شده در محدوده منطقه 16 برای تمام واحدهای صنفی مستقر در این محدوده مطابق تبصره بند 40 ماده 55 قانون شهرداری رای تعطیلی صادر و ابلاغ شد.

به دنبال اعتراض متصدیان به آرای صادره و ارجاع پرونده‌ها به کمیسیون موضوع تبصره یاد شده در آن شورای محترم، رای قطعی تعطیلی برای واحدهای فوق‌الذکر و به متصدیان مربوطه ابلاغ شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر