کد خبر 493603

مدیرکل آموزش معاونت منابع انسانی شهرداری تهران؛

خانواده ۱۸۰هزار نفری شهرداری تهران سفیران طرح کاپ می‌شوند

مدیرکل برنامه‌ریزی و آموزش معاونت منابع انسانی شهرداری تهران با اشاره به اهمیت طرح کاپ گفت: خانواده ۱۸۰هزار نفری شهرداری تهران سفیران طرح کاپ می شوند.

به گزارش اقتصادآنلاین ، سیدمرتضی میرپور با اشاره به اهمیت طرح کاپ و ضرورت همه گیری آن در کلانشهر تهران گفت: اینکه برای موفقیت این طرح فقط سازمان مدیریت پسماند یا مجموعه معاونت خدمات شهری فعال باشند کافی نیست بلکه باید همه کارمندان و کارکنان شهرداری به عنوان سفیران این طرح حضور یابند و بتوانند در فرهنگ سازی و اجرای آن کمک کنند.

وی افزود: ما 60 هزار کارمند در شهرداری تهران داریم که اگه به طور میانگین هر خانوار را 3 نفر در نظر بگیریم، چیزی حدود 180 هزار نفر آماده هستند که این طرح را اجرا و معرفی کنند.

مدیرکل برنامه‌ریزی و آموزش معاونت منابع انسانی شهرداری تهران با بیان این مطلب که این 180 هزار نفر در صورتی می توانند سفیر اجرای طرح کاپ باشند که آموزش ببینند گفت: طی نشست هایی که با سازمان مدیریت پسماند داشتیم قرار شد این طرح را به کارکنان شهرداری تهران آموزش دهیم؛ اینکه فلسفه این طرح چیست، چگونه باید اجرا شود و کارمندان و کارکنان شهرداری تهران چطور به عنوان سفیران این موضوع فعالیت کنند.

میرپور ادامه داد: ما آمادگی برگزاری دوره های فراگیر را داریم اما این دوره ها به دلیل کرونا باید به صورت مجازی انجام شود. در این زمینه نیز مستنداتی که سازمان مدیریت پسماند در اختیار ما داده به همراه کلیپ های آموزشی در سامانه مجازی بارگذاری خواهد شد و بعد از مهلت ارائه شده برای اینکه ارزیابی اثربخشی داشته باشیم آزمون هم از همکاران گرفته می شود.

وی تاکید کرد: همچنین با توجه به اهمیت این طرح و ضرورت اجرای آن، برای اینکه همه کارکنان شهرداری برای دیدن آموزش ها و اجرای آن تشویق شوند گواهی نامه آموزش ضمن خدمت نیز پس از موفقیت در آزمون صادر می شود که در مسیرهای ارتقای شغلی از آن بهره خواهند گرفت.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر