کد خبر 477329

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی تهران مطرح کرد:

درخواست از شهروندان برای استفاده از تاکسی در ساعات پیک جابجایی در شهر

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از شهروندان درخواست کرد در ساعات پیک جابجایی مسافر به منظور رعایت فاصله اجتماعی از ظرفیت تاکسی ها استفاده کنند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، علیرضا قنادان، مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهرداری تهران با اشاره به توزیع ماسک و اقلام بهداشتی در بین تاکسیران ها گفت: همه رانندگان محترم تاکسی در تهران اگر نیاز به مواد ضدعفونی دست و سطوح دارند می توانند با مراجعه به ایستگاه های ما این  مواد را دریافت کنند. 

او با اشاره به دستور ستاد کرونا بر استفاده از ماسک در تاکسی ها گفت: از شهروندان خواهش می کنم با توجه به اینکه اگر شهروندی ماسک نداشته باشد، هم مسافر و هم راننده جریمه می شوند این مساله را رعایت کنند تا نه برای خود و نه برای تاکسیران مشکلی پیش نیاید.

او با بیان اینکه با توجه به شرایطی که در تاکسیرانی داریم، رعایت فاصله  گذاری اجتماعی در ساعات پیک ممکن است فراهم نباشد، افزود: با  توجه به اینکه ظرفیت خطوط  تاکسیرانی ۵۰ درصد سال گذشته است و به نسبت سال گذشته ۵۰ درصد ظرفیت خالی داریم از شهروندان درخواست می کنم در ساعات پیک از خطوط تاکسی به عنوان مکمل ناوگان حمل ونقل عمومی استفاه کنند.

قنادان درباره گشت های نظارتی گفت: گشت های نظارتی به صورت دائم در سطح شهر حضور دارند و در هفته های اخیر اولویت آنها برخورد با عدم استفاده از ماسک در تاکسی ها خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اولا مردم توان اقتصادی برای تاکسی ندارند، دوما اطلاع رسانی کافی در مورد شدت بالای میزان خطر سرایت در اتوبوس و مترو در اختیار مردم نیست که انتخاب بهتری بکنند یا در حقیقت هزینه بیشتر برای زنده موندن رو انتخاب کنند!