کد خبر 472798

از روز شنبه ١٩مهر ماه صورت انجام می‌شود؛

ورود بدون ماسک در تمامى ناوگان عمومى پایتخت ممنوع

معاونت حمل و نقل و ترافیک شهردارى تهران در خصوص ممنوعیت ورود بدون ماسک به تمامى ناوگان عمومى پایتخت اطلاعیه‌ داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با صدور اطلاعیه اى اعلام میدارد، به دنبال افزایش آمار شیوع ویروس کرونا و اعمال محدودیت ها  از سوى ستاد ملى مقابله با این ویروس، از روز  “شنبه ۱۹ مهر ماه ورود افراد بدون ماسک در تمامى ناوگان عمومى شهرتهران ممنوع خواهد شد.

مجموعه مدیریت شهرى و معاونت حمل و نقل و ترافیک ، همواره الزام استفاده از ماسک را در ناوگان عمومى پایتخت در دستور کار داشته است و اکنون باردیگر اعلام میدارد: رعایت فاصله گذارى اجتماعی و استفاده از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسى همچنان مورد تاکید است و از  روز ( شنبه  ١٩ مهر  ماه) سخت گیری های بیشتری توسط نیروی انتظامی، پلیس مترو و یگان حفاظت شهرداری تهران برای استفاده شهروندان از ماسک در مترو و اتوبوس و تاکسى هاى شهر تهران اعمال خواهد شد، واز ورود افراد بدون ماسک ممانعت بعمل خواهد آمد.

لازم به یادآورى است هم اکنون در ۱۲۷ ایستگاه مترو و ٦٢ پایانه و ایستگاه اتوبوس و تاکسی شهر تهران ماسک به قیمت مناسب عرضه می شود،

یقیناهمدلی و همراهی شهروندان عزیز تهرانی در این امر مهم یاریگر ما خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • محسنی
    ۰ ۰

    از همه بدتر دستفروشان بدون ماسک تو مترو مداوم ابتدا تا انتها مترو و واگنها را میروند وبرمیگردند روزی چندصد یا چند هزار نفر را گرفتار ویروس میکنند خودش بدرک بقیه را بیچاره میکنند قابل توجه خبرنگاران و مسءولان و علیرضا زالی و . . .

  • حسن انوری
    ۰ ۰

    اخه چرا فقط در تهران مگه استانهای دیگر در وضعیت قرمز نیستن. اخه کادر درمان مستاصل و افسرده شدند. تا کی باید سو مدیریت مسولین و بی تفاوتی خیل کثیری از مردم را که پروتکل ها را رعایت نمیکنن تاوانش را کادر درمان بدهند. تا کی 9ماهه که همین وضعه و هر دفعه هم بدتر میشه. اخه چرا اهتمامی از طرف مسولین و مردم نیست