کد خبر 444002

طرح ترافیک از فردا اجرا می‌شود

رئیس مرکز اطلاع رسانی شهرداری تهران گفت: به گفته شهردار تهران طرح ترافیک از صبح ۱۷خرداد ماه در تهران به اجرا درخواهد آمد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، غلامحسین محمدی رئیس مرکز اطلاع رسانی و امور بین الملل شهرداری تهران درخصوص اجرای طرح ترافیک در تهران گفت: براساس آنچه شهردار تهران گفته است طرح ترافیک از صبح روز ۱۷ خرداد به اجرا درخواهد آمد.

وی افزود: قرار است از فردا طرح تارفیک از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۶ عصر اجرا شود و از ساعت ۱۴ تا ۱۶ هم یک خروج رایگان برای شهروندان در نظر گرفته شود.

طرح ترافیک در شهر تهران در سال جاری با دستور مستقیم وزیر بهداشت برداشته شد و بر عدم اجرای آن در تهران تأکید شد.

این در حالی است که چندین مرتبه مسؤولان شهرداری تهران تصمیم به اجرای آن داشتند که با تماس های شبانه مسؤولان این امر منتفی شد.

به نظر می رسد با توجه به ساعت کاری کارمندان دولت که از ساعت ۷:۳۰ لغایت ۱۴ است مشکلی برای کارمندانی که قصد حضور در محل کار خود دارند ایجاد نکند.

این در حالی است که نمکی وزیر بهداشت گفته است که اگر اجرای طرح ترافیک باعث افزایش تعداد مسافران ناوگان حمل و نقل عمومی شود اجرای طرح ملقی خواهد شد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • برزگ
  ۰ ۰

  مسئول مستقیم سلامت مردم ایران ، وزیر محترم بهداشت و درمان است و شهردارتهران در خصوص سلامت مردم مسئول نیست بعنوان تخصصی ، لذا در این شرائطی که مسئولین سلامت مردم طرح فاصله گزاری اجتماعی را تاکید دارند شهردارتهران به دنبال دامن زدن به یک فاجعه تاریخی است و هیچ توجیهی در این شرائط ندارد .
  افسوس که وزیر محترم بهداشت و درمان با قاظعیت فرماندهی طرح فاصله گزاری اجتماعی را در اختیار ندارند درحالیکه قاطعیت ایشان به سلامت مردم می انجامد .

 • امیدوار
  ۰ ۰

  اجرای طرح ترافیک شهر تهران در این شرائط چه توجیهی دارد .توصیه مسئولین سلامت مردم با اجرای طرح کذایی ترافیک تهران در واقع نعل وارونه شهرداری به مردم تهران است .