{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}

در حاشیه صحن شورا مطرح شد؛

رئیس شورای شهر تهران جزییات جلسه تلفیق صبح امروز اعضا را تشریح کرد.

اقتصادآنلاین- فائزه مومنی؛ محسن هاشمی در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه با بیان اینکه صبح امروز کمیسیون تلفیق به جای تلفیق برگزار شد، گفت: در این کمیسیون که با حضور هیات رئیسه و روسای کمیسیون ها برگزار شد طرح تفصیلی ویژه منطقه 22 مورد بررسی قرار گرفت و اعضا نقطه نظرات خود را در این رابطه بیان کردند.

هاشمی ادامه داد: در این جلسه موضوع طرح تفصیلی منطقه 22 مورد بحث قرار گرفت و اعلام شد چه نوع برخوردی با این طرح داشته باشیم.

رئیس شورای شهر تهران تصریح کرد: همچنین پرونده باغات در این مدت افزایش پیدا کرده و باید با سرعت عمل بیشتری به این پرونده ها رسیدگی شود برای همین این هفته جلسه علنی در خصوص رسیدگی به پرونده باغات خواهیم داشت تا این پرونده ها بیش از این بلاتکلیف نمانند.

وی ادامه داد: با توجه به حساسیت شورا نسبت به تخریب باغات و اعلام بسیاری از پرونده ها به باغ اعتراضاتی وجود دارد که باید در صحن در خصوص آن تصمیم گیری شود.

هاشمی در پاسخ به پرسشی در خصوص بسته ترافیکی که قرار است در ایام کرونایی اجرایی شود، گفت: این بسته ترافیکی از سوی کمیسیون عمران به ستاد ملی کرونا ارسال شد که پیش بینی شد در خصوص آن شورای ترافیک تهران و شهردار تهران تصمیم گیری کنند که امروز ساعت 2 در  جلسه ای برگزار خواهد شد.

وی گفت: در جلسه تلفیق در خصوص زلزله تهران نیز بحث و بررسی شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری