{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 432510

در جلسه شورای شهر تهران؛

عضو شورای شهر تهران گفت:شهردار تهران با چه مجوزی زباله سوزی که به شهرداری تهران داده شده را به شهرداری قم اهدا می‌‌کند.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی ؛ زهرا نژاد بهرام در جریان دویست و نهمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: جهان امروز جهان پیوستگی ملت ها است، لذا وقتی در ارتباط با موضوعی ملتی رنج می کشد، طبیعی است که ملت های دیگر نسبت به آن توجه کنند. لذا شهرداری تهران در اوایل این بیماری در ویدئو مپینگی، اقدامی به جا، منطقی و انسان دوستانه برای حمایت از مردم چین و شهر ووهان انجام داد که باعث افتخار تهران شد.

او گفت: در راستای همین اقدام دولت چین هدایایی را مشخصا برای شهر تهران از جمله دستگاه زباله سوز بیمارستانی اعزام کردند که متاسفانه نمی دانم به چه علتی تاکنون در اختیار شهرداری تهران قرار نگرفته است.

عضو هیات رئیسه شورای شهر تهران گفت: در همین راستا به شهردار تهران تذکر می دهم و می خواهم نسبت به ایجاد شرایط لازم برای ارسال هرچه سریعتر این دستگاه اقدام کند.

دراین بین حجت نظری اظهار داشت که دستگاه زباله سوز به قم ارسال شده است که با واکنش نژادبهرام روبرو شد و گفت: با آقای شهردار صحبت کردم و ایشان گفتند دستگاه به قم نرفته، اگر هم رفته، اشتباه کرده که رفته چرا که شهر تهران یک سوم کشته های کرونا را دارد و 11 میلیون نفر جمعیت دارد و بیشترین میزان شیوع کرونا مربوط به تهران است. با چه اجازه ای؟ مگر شورای شهر اجازه صادر کرد؟اگر چنین اتفاقی رخ داده باشد باید از آقای شهردار سوال کرد. آقای شهردار تا دیروز اعلام کردند که هنوز به تهران نیامده است و  باید تسهیلات لازم برای ارسال، نصب و راه اندازی ان در اسرع وقت اقدام شود. اگر به هر دلیلی شرایطی دارد فراهم می شود که به جای دیگر ارسال شود صراحتا می خواهم شهردار این کار را نکنند  و اگر لازم باشد اقدامات قانونی در حد شورای شهر را انجام خواهیم داد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری