{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 429267

اعضای شورای اسلامی شهر تهران فردا میزبان زالی رییس ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا به منظور ارائه گزارش از اقدامات صورت گرفته در راستای پیشگیری و مقابله با این ویروس خواهند بود.

به گزارش اقتصادآنلاین، دویست و هفتمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران  روز سه شنبه 19 فروردین ماه سال 99 در ساعت 8:45 صبح لغایت 11  در محل تالار شورا برگزار می شود.

این جلسه با نطق پیش از دستور مجید فراهانی آغاز می شود.

همچنین با حضور علی رضا زالی رییس ستاد ملی مبارزه با شیوع کرونا گزارشی در خصوص اقدامات صورت گرفته در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا ارائه خواهد شد.

ادامه بررسی لایحه" ضوابط تشکیلاتی شهرداری تهران" و نیز "تعیین  نرخ بهای خدمات و صدور گواهی زیست محیطی موتورها و خودروهای دیزلی با کاربری عملیات عمرانی در این جلسه صورت خواهد گرفت.

در ادامه جلسه لایحه اصلاحیه مصوبه چگونگی محاسبه و اخذ بهای خدمات مدیریت پسماند بررسی خواهد شد.

ادامه بررسی گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی"سازمان املاک و مستغلات شهرداری تهران برای سال مالی 1393"  صورت خواهد گرفت.

بررسی طرح " الزام شهرداری تهران به ارایه لایحه الزام ساختمان های مسکونی و غیر مسکونی بلند مرتبه به پیش بینی، طراحی و نصب زیر ساخت های مورد نیاز ارتباط رادیویی و فیبر نوری" از دیگر دستورهای این جلسه خواهد بود.

انتخاب دو نفر از مسئولین سازمان های مردم نهاد مرتبط با موضوع خانواده و دو نفر کارشناس خبره جهت عضویت در ستاد حمایت از خانواده موضوع بند های 11 و 14 ماده سوم مصوبه "طرح حمایت از بنیاد خاواده " و نیز "انتخاب یک نفر از اعضای شورای اسلامی شهر تهران جهت عضویت در ستاد مدیریت جمعیت شهر تهران نیز از دستورهای دیگر جلسه دویست و ششم خواهد بود.

همچنین گزارش حسابرس رسمی شورای اسلامی شهر تهران در خصوص حسابرسی "سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران برای سال مالی 93" در این جلسه ارائه خواهد شد.

بررسی لایحه مجوز واگذاری حق بهره برداری از 8 مرکز بهاران به سازمان بهزیستی استان تهران نیز از دستور های دیگر جلسه فردا خواهد بود.

بررسی گزارش حسابرس رسمی شورا در خصوص حسابرسی" اداره کل پشتیبانی شهرداری تهران برای سال مالی 93 " و نیز "معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران برای سال مالی 93" نیز از دستور های دیگر جلسه فردا می باشد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری