{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 427637

جانشین پلیس راه راهور تهران بزرگ گفت: شهروندان امسال تدارکی برای روز طبیعت نداشته باشند زیرا محدودیت‌ هایی برای تردد وجود خواهد داشت.

به گزارش اقتصادآنلاین، سرهنگ محمودوند جانشین پلیس راه راهور تهران بزرگ گفت: در سه مسیر خروجی و ورودی شهر تهران یعنی اتوبان تهران-قم جاده قدیم تهران قم و آزادراه تهران شمال محدودیت و ممنوعیت تردد داریم.

وی ادامه داد: همکاران ما براساس دستور العمل اجرایی از ورود خودروهای پلاک شهرستان ممانعت کرده و اجازه خروج خودروهای پلاک تهران را هم نمی دهند.

جانشین پلیس راه راهور تهران بزرگ تصریح کرد: در این دو سه روز بیش از 4500 خودرو از این سه مسیر برگشت داده شده و تعدادی هم اعمال قانون شده اند.

سرهنگ محمودوند گفت: البته کسانی که قصد دارند از استان تهران خارج شوند و صرفا استان تهران مسیر گذر آنهاست می توانند از کنار گذرهای تعیین شده عبور کنند اما حق ورود به شهر تهران را ندارند.

وی ادامه داد: همچنین به شرهوندان تهران می گوییم که امسال هیچ تدارکی برای روز طبیعت نداشته باشند. زیرا هم اجازه خروج افراد از تهران برای رفتن به پارکهای جنگلی و ییلاقات اطراف را نمی‌دهیم و هم پارکها پذیرشی برای شهروندان نخواهند داشت.

جانشین پلیس راه راهور تهران بزرگ خاطرنشان کرد: خواهش میکنیم از همه شهروندان تا در این برهه حساس با همدیگر همکاری کننده و این زنجیره منحوس قطع شود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری