{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 421499

در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا؛

۴۲بازار روز در شهر تهران به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در پایتخت تعطیل شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، حمید رضا تحصیلی - مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران - با اشاره به تمهیدات انجام شده به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا گفت: در وهله اول خود کنترلی در دستور کار ما قرار گرفت، به همین منظور تمام کارمندان سازمان قبل از ورود به محل کار با تب سنج تحت کنترل قرار می‌گیرند. ارائه ماسک و تجهیزات مناسب و تقلیل ۵٠ درصدی پرسنل و شیفت‌بندی ۵٠ درصد دوم از جمله دیگر اقداماتی بوده که در این زمینه انجام شده است.

وی با اشاره به ممنوعیت لمس نازل‌ها در مراکز CNG توسط رانندگان اظهارکرد: سوختگیری در این مراکز با رعایت موازین بهداشتی تنها توسط اپراتورها انجام می‌شود. هم اکنون در نیمی از مراکز رد و بدل شدن پول ممنوع است و تنها با دستگاه عابربانک، هزینه‌ها دریافت می‌شود و در حال پیگیری هستیم تا در بقیه مراکز دستگاههای عابربانک مورد استفاده قرار گیرد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران ادامه داد: مراکز خرید خودرو در تهران که روزانه بیشتر از ۵۰۰۰ ورودی دارند و همه اقدامات با تماس دستی انجام می‌شود، تعطیل شده است.

تحصیلی با اشاره به تعطیلی مراکز خرید و فروش پرندگان که در ارتباط نزدیک با شهروندان بودند، گفت: دو مرکز شرق و غرب هم اکنون تعطیل شده، همچنین تمام مجوزهای نمایشگاهی ایام عید لغو شده است.

وی با اشاره به تعطیلی تمامی ۴٢ روز بازار در شهر تهران اضافه کرد: در دو مرکز جنت آباد و حکیمیه علاوه بر اطلاع رسانی در ورودی‌ها مواد ضد عفونی و ماسک رایگان در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد.

مدیرعامل شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهرداری تهران با اشاره به اقدامات انجام شده درباره حیوانات شهری گفت: در گشت زنی‌های انجام شده حدود ۶٠ تا ٧٠ سگ بلاصاحب سرفه زن از اطراف بیمارستان مسیح دانشوری و شمال تهران جمع آوری شده است. این سگ‌ها در قرنطینه جدا نگهداری می‌شوند تا توسط نمایندگان وزارت بهداشت مورد بررسی قرار گیرند، هم اکنون ١٠ اکیپ در دو شیفت در حال جمع‌آوری حیوانات شهری هستند.

تحصیلی تاکید کرد: همچنین ۴۰۰۰ پوستر و استند به منظور اطلاع‌رسانی در اختیار ۱۲۰۰ کیوسک مطبوعاتی و گلفروشی سطح شهر قرار گرفته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری