{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 416526

سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان‌ها خبر داد؛

سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران، بر لزوم ساماندهی جریان ترافیک در بزرگراه شهید باقری و توسعه دسترسی های محلی با هدف جلوگیری از گسست اجتماعی پهنه های غرب و شرق این بزرگراه تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، پیمان عباسی که در جریان بازدید میدانی از مراحل مقدماتی اجرای پروژه های احداث تقاطع های غیر همسطح بزرگراه شهید باقری در مناطق 4 و 8 سخن می گفت، عملکرد نامناسب دوربرگردان‌های همسطح بزرگراه شهید باقری در تقاطع خیابان‌های 196، فرجام، رسالت و جانبازان را زمینه ساز ترافیک سنگین، تغییر مداوم لاین‌های حرکتی توسط خودروها، تصادف و مسائلی از این قبیل دانست و یادآور شد: با بهره برداری از پروژه های احداث تقاطع غیر همسطح بزرگراه شهید باقری با خیابان فرجام، احداث دوربرگردان های غیرهمسطح شمال به شمال و جنوب به جنوب این بزرگراه و همچنین اتصال بزرگراه شهید باقری به غرب بزرگراه شهید زین الدین، شرایط حذف دوربرگردان‌ها و تقاطع‌های همسطح این معبر بزرگراهی فراهم شده و نقش ترافیکی بزرگراه شهید باقری به عنوان یک معبر بزرگراهی شمالی‌- جنوبی در پهنه شرق پایتخت ارتقا خواهد یافت.

گفتنی است طی این بازدید میدانی که با حضور مدیران ارشد معاونت فنی و عمرانی و  شهرداری های مناطق 4 و 8 صورت پذیرفت، مراحل اجرای پروژه احداث مجتمع درمانی، تحقیقاتی و آموزشی رویان نیز مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت. سرپرست اداره کل هماهنگی فنی و عمرانی مناطق و سازمان های شهرداری تهران در ادامه از مسیرهای در نظر گرفته شده به منظور بهسازی و ایجاد پیاده روهای استاندارد شهری نیز بازدید و بر ضرورت تسریع در عملیات اجرایی این پروژه با هدف تکمیل رینگ های ارتباطی بین مناطق تاکید کرد.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    چه عجب یاد باقری افتادن، باقری اتوبانیه که تهرانپارس رو دو قسمت کرده و جالبه تردد شرقی و غربی بین دو تهرانپارس جدا شده از تردد شمالی جنوبی بیشتره، یعنی یک اتوبان بدون کارشناسی و پر از دوربرگردان. اتوبانی که اصلا نیازی نبود ساخته بشه

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری