{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 412899

نخستین پایانه اقماری پایتخت علم و صنعت با هدف دسترسی آسان مسافر به پایانه و استفاده از اتوبوس‌های بین شهری صبح فردا، ۸بهمن ماه با حضور سرپرست معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران و مدیر عامل سازمان پایانه‌ها و پارک سوارها به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش اقتصادآنلاین، «امیر حسین صدیقی» با بیان اینکه نخستین پایانه اقماری شهر تهران با هدف دسترسی آسان مسافران به پایانه و استفاده از اتوبوس بین شهری و کاهش تقاضای سفرهای درون شهری راه اندازی شده است گفت: این پایانه بصورت پایلوت از حدود 40 روز گذشته مورد بهره برداری قرار گرفته تا نتایج و دستاوردهای آن بررسی شود.

مدیر عامل سازمان پایانه ها و پارک سوارهای شهر تهران تصریح کرد: این پایانه احداث شد تا بخشی از سفرها را پوشش دهد و مسافران مجبور نباشند مسافت زیادی را برای آغاز سفر تا پایانه‌ های غرب، شرق و جنوب طی کنند .

وی گفت : در کنار این مهم، بحث استفاده از تکنولوژی مدرن و ارائه‌ی خدمات مطلوب به مسافران بین شهری از دیگر اهداف راه اندازی پایانه اقماری « علم و صنعت » است.

صدیقی  با بیان اینکه پایانه های اقماری ، پایانه های کوچک و محلی هستند که حرکت اتوبوس بین شهری از آن محل و با زمان توقف کوتاه امکانپذیر است اظهار داشت: کاهش تقاضای سفرهای درون شهری، کاهش آلودگی هوا و صوت، کاهش هزینه حمل و نقل از جمله مزایای احداث این گونه پایانه ها است .

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری