{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 401775

شهردار تهران در پاسخ به پرسش اقتصادآنلاین مبنی بر انتصاب مناف هاشمی به عنوان معاون امور مناطق با وجود احتمال حذف این معاونت، گفت: هر وقت ما چنین عزل و نصبی انجام دادیم، شما هم درباره چرایی آن سؤال کنید، هنوز چنین انتصابی صورت نگرفته است.

به گزارش اقتصادآنلاین، پیروز حناچی شهردار تهران در جمع خبرنگاران و در حاشیه جشنواره پژوهش و نوآوری در پاسخ به پرسشی درخصوص اینکه صحبت از تغییر ساختار شهرداری تهران و حذف معاونت امور مناطق است اما شنیده شده که شما قرار است فردی را به عنوان معاون امور مناطق انتخاب کنید، این موضوع چه سنخیتی دارد، گفت: هر وقت ما چنین عزل و نصبی انجام دادیم، شما هم درباره چرایی آن سؤال کنید، هنوز چنین انتصابی صورت نگرفته است.

وی همچنین در پاسخ به این سؤال که شنیده شده است، معاون حمل و نقل و ترافیک را تغییر داده است و قرار است فرد جدیدی جایگزین پورسیدآقایی شود، گفت: اینکه ما هر روزه در شهر تهران و در شهرداری تهران تغییراتی داریم، امری طبیعی است.

حناچی افزود: ما هر گاه نیاز باشد که این آرایش در میان مدیران تغییر پیدا کند این آرایش را عوض خواهیم کرد و این امر طبیعی است تا نتیجه بهتری در مدیریت بگیریم.

شهردار تهران در پاسخ به این سوال که سخنان شما یعنی اینکه احتمال تغییر آقای پورسید آقایی وجود دارد گفت: به هر تقدیر ما هر روز تغییرات و جا به جایی در شهرداری تهران خواهیم داشت.

حناچی همچنین درخصوص اینکه چرا در شب برگزاری انتخابات شورای عالی استانها به اعضای این شورا شام انتخاباتی داده شده و هدایایی حدود سه میلیون تومان به اعضا داده شده است گفت: اولا رقم هدایا این میزان نبوده است.

وی افزود: این یک موضوع طبیعی است که وقتی اعضای شورای عالی استانها را به بازدید از اراضی عباس آباد دعوت میکنیم به آنها شام بدهیم و هدایایی هم به رسم یادبود بدهیم.

شهردار تهران گفت: آن چیزی که زشت است این است که بخواهیم از یک اتفاق طبیعی حاشیه سازی کنیم و آن را به حاشیه ببریم. ما هم وقتی به شهرهای دیگر میرویم از ما پذیرایی می کنند و هدیه می دهند.

حناچی همچنین در پاسخ به این سوال که آقای قیصر مدعی شده اند که اطلاعات بیش از ۲۰ هزار خودروی بدون معاینه فنی را به شهرداری تهران داده است تا از سوی پلیس اعمال قانون شود اما این اتفاق رخ نداده است گفت: با بنده در این خصوص مکاتبه ای انجام نگرفته است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری