کد خبر 387506

سید مالک حسینی رئیس سازمان مشارکت‌های اجتماعی شهرداری تهران شد

سید مالک حسینی، مشاور سابق وزیر اقتصاد و رئیس پیشین مرکز اطلاع رسانی که از دوره وزارت علی طیب نیا به عنوان یکی از جوان ترین مدیران ارشد به دولت تدبیر و امید پیوست، با حکم جوادی یگانه، سکاندار یکی از مهمترین سازمان های شهرداری تهران شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمد رضا جوادی یگانه، معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تهران با پذیرش استعفای سید صدرالدین محمدی طی حکمی سید مالک حسینی را به عنوان سرپرست سازمان رفاه، خدمات و مشارکت های اجتماعی منصوب کرد.

بررسی دانش و کارنوشت مدیریتی حسینی ۴۰ساله که در مقطع دکتری مدیریت تحصیل می کند موجب افزایش امیدواری ها به ارتقا سطح همکاری و مشارکت جویی نخبگان و تشکلهای اجتماعی در حوزه فعالیتهای مرتبط این سازمان است و این امر را به خوبی می توان از انعکاس مثبت این انتصاب در سازمانهای مردم نهاد و تشکلهای اجتماعی و رسانه ای دریافت.

دبیری شبکه ملی تشکل های غیر دولتی جوانان، ریاست شورای موسسین خانه سازمان های غیردولتی ایران، مدیریت پروژه ایران آینده در دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام ، همکاری با مرکز مطالعات شهرداری تهران و مرکز تشکل های سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در کنار مسولیت های متعدد فرهنگی و رسانه ای از دیگر سوابق وی محسوب می شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر