کد خبر 372886

ساماندهی سد معبر عبدل آباد

معاون خدمات شهری شهرداری تهران از اجرای طرح ساماندهی دستفروشان در مناطق ۶، ۱۱، ۱۳، ۱ با همکاری و همراهی شهروندان، اصناف و نیروی انتظامی خبر داد.

به گزارش اقتصادآنلاین، مجتبی یزدانی با اعلام این مطلب گفت: براساس سیاست های دولت، شورای شهر تهران و شهردار محترم تهران مبنی بر ساماندهی دستفروشان در سطح شهر تهران، طرح ساماندهی دستفروشان در مناطق ۶، ۱۱، ۱۳، ۱ با همکاری و همراهی شهروندان، اصناف و نیروی انتظامی اجرایی شد.

وی افزود: بدنبال اجرای طرح های موفق ساماندهی دستفروشان چهارراه ولیعصر(عج) تا چهارراه امیراکرم و ساماندهی دستفروشان در محدوده تئاتر شهر و پارک دانشجو در  مناطق ۱۱ و۶  اجرای این طرح در خیابان احسانی واقع در محله عبدل آباد در منطقه ۱۹ نیز در دستور کار قرار گرفت و با موفقیت اجرایی شد.

یزدانی ادامه داد: جلسات مستمری برای ساماندهی دستفروشان و اجرای طرح انضباط شهری در بازار بزرگ احسانی برگزار شد که نتیجه این جلسات مستمر و پیگیری های بسیار شهرداری منطقه ۱۹ و حوزه معاونت خدمات شهری و سایر دست اندرکاران این امر؛ منتج به ساماندهی این نقطه شد و رضایتمندی حداکثری شهروندان را در پی داشت.

وی تصریح کرد: تمهیدات اجرای این طرح از چندین ماه قبل آغاز شده بود که طی آن ضمن اطلاع رسانی به کسبه و توجیه و پیگیری مراجع قانونی، نشست های متعددی با حضور مسئولین منطقه ۱۹، شرکت شهربان و شرکت ساماندهی صنایع و مشاغل شهر تهران، نیروهای قضایی، انتظامی، نمایندگان صنوف و... تشکیل و در خصوص رفع سد معبر خیابان احسانی تصمیم گیری شد.

یزدانی در ادامه گفت: این معضل شهری در این محدوده یکی از مطالبات جدی مردم، معتمدین و کسبه بازار بود که پس از ۱۲ سال  به دنبال درخواست های مکرر آنها اجرایی شد.

وی خاطرنشان کرد: به همین منظور مکان ویژه ای در محدوده نزدیک به این بازار در قالب غرفه های مسقف برای ادامه فعالیت بساط گستران در نظر گرفته شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری