کد خبر 371238

محسن هاشمی:

جزییات انتخابات هیئت رییسه شورا/ انتقاد به عملکرد هیئت رییسه فعلی

رییس شورای شهر تهران جزییات جلسه هم‌اندیشی ظهر امروز اعضای شورا را تشریح کرد.

اقتصادآنلاین - فائزه مومنی؛ محسن هاشمی در جمع خبرنگاران با اشاره به  حزییات جلسه هم‌اندیشی ظهر امروز اعضای شورای شهر تهران گفت: امروز دستور جلسه بعد از تعطیلات را مشخص کردیم که انتخابات هیئت رییسه شورا بود.تصمیم گرفته شد پست‌های رییس،دو‌منشی،سخنگو و خزانه‌دار  به رای گذاشته شوند زیرا مدت پست سخنگو و خزانه‌دار دو ساله بوده و حالا به پایان رسیده است.

او ادامه داد: همچنین راجع به نحوه ورود اعضا به انتخابات نیز بحث و بررسی شد؛اینکه در جلسه هم‌اندیشی کاندیداها را انتخاب کنیم و بعد در صحن رای‌گیری کنیم و یا در همان صحن هر فرد اعلام کاندیداتوری کند و بعد رای‌گیری شود.برخی میگفتند چون ما یکدست هستیم همین‌جا اعلام کنیم و برخی میگفتند این موضوع باعث اختلاف می‌شود و  در همان جلسه صحن اعلام میکنیم.

هاشمی گفت:یکی از بحث‌ها این بود که در همین جلسه هر فردی بگوید برای چه پستی کاندید می‌شود که کسی نگفت و فقط تعدادی گفتند که کاندیدا خواهند شد.در نهایت بنا شد قبل از جلسه شورا بعد از تعطیلات راجع به این موضوع تصمیم‌گیری شود.

هاشمی تاکید کرد:همچنین برخی اعضا به هیئت رییسه فعلی انتقاداتی داشتند و گفتند اگر به همین منوال باشد باید ترکیب تغییر کند.

رییس شورای شهر تهران همچنین اظهار کرد:اعضای شورای شهر تهران اصرار داشتند که با توجه به مصوبه شورا تعطیلات شورا در دو هفته و به طور کامل برگزار  و اولین جلسه به سوم شهریورماه موکول شود که به همین منوال هم شد.

محسن هاشمی همچنین ادامه داد:یکی دیگر از موضوعات مورد بحث تکمیل پروژه‌های نیمه تمامی چون پایانه شرق، بزرگراه شهید رستگاری و بروجردی،مرکز نمایش‌های آیینی صبا و مجموعه فرهنگی هنری طغرل تا پایان سال بود که نباید به سال آینده موکول شود و شهردار باید تلاشش را بیشتر کند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری