کد خبر 344027

عضو شورای شهر تهران در گفت‌‌وگو با اقتصادآنلاین:

پیمانکاران پسماند برای خودشان ائتلاف تشکیل داده‌اند/ جمع نکردن زباله‌های شهر به‌ خاطر شکسته شدن حلقه قدرت!

عضو شورای شهر تهران می‌گوید؛ اینکه شهر همانند گذشته تمیز نیست به دلیل شکسته شدن حلقه اتحاد پیمانکارانی است که به جای توجه به قوانین شهرداری، خودشان این حوزه را راهبری می‌کردند.

اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی؛ محمود میرلوحی در پاسخ به این سوال که چرا سطح شهر تهران مانند گذشته تمیز نیست به خبرنگار اقتصادآنلاین گفت: برخی از پیمانکاران جمع‌‌آوری پسماند تا شش ماه دربرابر قوانین جدید ما مقاومت داشتند به طوری که به یکدیگر می‌گفتند در مزایده‌های شهرداری شرکت نکنید. 

وی ادامه داد: این پیمانکاران برای خودشان ائتلاف تشکیل داده‌ بودند و فقط افراد خاصی را به گروه خود راه می‌دادند. ما این لیست را شکستیم تا دیگر نتوانند با هم ائتلاف کنند و قوانین شهرداری را دور بزنند. 

میرلوحی با بیان اینکه با ورود شرکت‌های جدید مسئله جمع‌آوری زباله‌های سطح شهر کم‌ خواهد شد، اضافه کرد: برخی از پیمانکارانی که حلقه اتحادشان شکسته شده برای آنکه به طور مثال نشان دهند قدرت در دستان کیست زباله‌های شهر را درست جمع نمی‌کنند، اما به مرور آن‌ها کنار گذاشته می‌شوند و شرکت‌های جدید، با رعایت قانون شهرداری برسرکار خواهند آمد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۲ ۰

    ان شالله هر چه زودتر ایران{ مملکت امام زمان }از لوث وجود متعفن همه ی مفسدان اقتصادی پاک شود ....هر کسی هم که در این زمینه تلاش میکند الهی خدا خیر دنیا و اخرت روزی خودش و خانوادش کند ان شالله....