کد خبر 290784

نمایندگان مجلس جزو این لیست نیستند

طرح ترافیک خبرنگاری ۲۴نفر پس گرفته شد

معاون شهردار با اشاره به اینکه هشتاد گزارش در خصوص تخلفات طرح ترافیک خبرنگاری به معاونت حمل و نقل ترافیک ارسال شده است، گفت: ۲۴ مورد از این گزارشات صحت داشت و بررسی‌های ما ادامه دارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایلنا، محسن پورسیدآقایی (معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران) ، با بیان اینکه گزارشات و اعتراضاتی در خصوص افرادی که طرح ترافیک خبرنگاری دریافت کرده‌اند به دست معاونت رسیده است، گفت:‌ این اعتراضات توسط معاونت حمل و نقل و ترافیک مورد بررسی قرار گرفت و در کل۸۰ گزارش به دست ما رسید.

وی با بیان اینکه پرونده‌ها و مدارک این ۸۰ نفر که به اسم خبرنگار طرح ترافیک دریافت کرده‌اند در معاونت حمل و نقل و ترافیک بررسی شد، افزود: از میان این گزارشات براساس بررسی‌های ما، تخلف  ۲۴ فرد به درستی گزارش شده و مدارکشان صحت نداشته است درنتیجه طرح ترافیک‌شان باید لغو شود.

معاون شهردار با بیان اینکه این هشتاد مورد از میان ۲۴۰۰ فردی که طرح ترافیک خبرنگاری به آنها تعلق گرفته به معاونت ارسال شده است، افزود: نام نمایندگان مجلس که از طرح ترافیک خبرنگاری استفاده کرده بودند نیز در این لیست وجود داشت.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سهمیه طرح ترافیک از نمایندگان مجلس که خود دارای خودروی طرح‌دار از سوی مجلس هستند پس گرفته شد یا خیر؟ گفت: از آنها طرح را پس نگرفتیم. اسامی افرادی که طرح ترافیک از آنها پس گرفته شده است محرمانه است اما این بررسی‌ها کماکان ادامه دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر