کد خبر 271434

برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان شهرداری تهران در رمضان

دکتر مدیح در این گفتگو ضمن تبریک پیشاپیش ماه مبارک رمضان به نقش ورزش و آمادگی جسمانی برای بهبود و افزایش راندمان کارکنان اشاره کرد و گفت: اگر انتظار داریم کارمندان با نشاط و کوشا داشته باشیم بایستی به نیازهای جسمی و روحی آنان توجه کنیم و ماه مبارک رمضان شرایط لازم برای انجام این رسالت را فراهم می نماید.

اقتصاد آنلاین - فائزه مومنی ؛  وی با اشاره به رسالت اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی در بعد ورزش به عنوان مجری ورزش کارکنان شهرداری تهران گفت با همت معاونت اجرایی و واحد ورزش این اداره کل ، برنامه ریزی لازم جهت اجرای مسابقات مختلف ورزشی جهت آقایان وبانوان شهرداری تهران به عمل آمده است.

دکتر مدیح برگزاری مسابقات فوتسال جام رمضان را در دو بخش کارکنان و مدیران در شب های ماه مبارک رمضان از جمله این برنامه ریزی ها دانست و افزود امسال این مسابقات با استقبال بسیار خوبی مواجه گردیده به گونه ای که تعداد بیش از 90 تیم در دو رده مدیران وکارکنان اعلام آمادگی نمودند که با انجام مراسم قرعه کشی، حریفان ، زمان و مکان اجرای مسابقات تیم های شرکت کننده مشخص و به آنها ابلاغ گردید.

مدیر کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی در ادامه گفت تمامی هماهنگی های لازم با فداراسیون فوتسال جمهوری اسلامی ایران جهت اجرای مسابقات فوتسال جام رمضان به عمل آمده تا ضمن برگزاری این مسابقات طبق شرایط و قوانین بین المللی این رشته ، برترین داوران بین المللی ، مسابقات این جام را قضاوت نمایند .

ایشان در ادامه به ورزش بانوان شهرداری تهران اشاره نمود و گفت از جمله مواردی که همیشه برای اداره کل رفاه در بعد ورزشی اهمیت داشته ایجاد شرایط و امکانات مناسب برای توسعه ورزش بانوان وارتقای ورزش آنان در ابعاد مختلف می باشد چرا که بانوان مولد جامعه آینده هستند و لازمه جامعه سالم و تندرست به لحاظ جسمی و روحی وجود مادرانی تندرست و با نشاط است و توجه ویژه به ورزش بانوان شاغل امری ضروری است.

وی برگزاری مسابقات مختلف ازجمله تنیس روی میز و شنا ویژه بانوان شاغل را در آستانه ماه مبارک رمضان از جمله اقدامات اداره کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی در ورزش بانوان دانست و افزود در این راستا برنامه ریزی های لازم صورت پذیرفته است تا بانوان شاغل بتوانند در این دورشته به رقابت بپردازند.

دکتر مدیح افزود هماهنگی لازم با مجموعه ورزشی رسالت در منطقه 8 شهرداری تهران به عمل آمده تا بانوان ورزشکار علاقه من بتوانند در روز 18 اردیبهشت در رشته تنیس روی میز و 24 اردیبهشت در رشته شنا به رقابت بپردازند.

دکتر مدیح مدیر کل رفاه ، تعاون وخدمات اجتماعی در یک گفتگوی خبری ، از برگزاری مسابقات ورزشی ویژه کارکنان شهرداری تهران در ماه مبارک رمضان خبر داد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر