{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 270882

مدیر مرکز صدور آرم‌ طرح ترافیک شهرداری تهران ضمن تاکید بر اینکه معلولان نیز همانند گروه‌های خاص تنها ۱۰۰ هزار تومان بابت خدمات طرح ترافیک پرداخت می‌کنند،گفت: دریافت هزینه یک میلیونی از معلولان برای ثبت نام طرح ترافیک صحت ندارد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از تسنیم،  مصطفی قنبرنژاد ضمن تاکید بر اینکه سامانه my.tehran.ir همچنان باز بوده و متقاضیان ورود به طرح می‌توانند به آن مراجعه کنند، اظهار کرد: با توجه به برنامه ریزی صورت گرفته این سامانه تا پایان سال باز است و متقاضیانی که می خواهند وارد طرح شوند باید بامداد همان روز مشخصات خود را ثبت و در صورتی که تعداد سهمیه 40 هزار خودرو به محدوده طرح نرسیده مجاز به ورود به محدوده طرح خواهد شد.

وی تصریح کرد: کاربران  در ابتدا باید مشخصات خودرو خود را کنند و پس از آن مبلغ ورود به طرح از حساب شهروندی کسر خواهد شد.

قنبرنژاد در خصوص افرادی که سهمیه سالانه طرح ترافیک ندارند، بیان کرد: این افراد باید آخر هر هفته با مراجعه به سامانه تعداد روزهای خود را انتخاب و ثبت کنند ضمن اینکه سهمینه بگیران نیز به این مرحله ندارند.

مدیر مرکز صدور آرم‌ طرح ترافیک شهرداری تهران ادامه  داد: معلولان و جانبازان نیز بر اساس مصوبه شورای شهر تهران اقدام به دریافت طرح ترافیک خواهند کرد و معلولان نیز همانند سایر سهمیه بگیران فقط مبلغ 100 هزار تومان بابت سهمیه خود پرداخت می‌کنند.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه سامانه ثبت نام طرح ترافیک در حال حاضر هیچ مشکل فنی ندارد،گفت: متقاضیان به راحتی می‌توانند به سامانه مراجعه و ثبت نام کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری