کد خبر 267231

روایت رییس شورای شهر تهران از دیدار اعضای شورا با یادگار امام راحل

ریاست شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به دیدار اعضای شورای اسلامی شهر تهران با یادگار امام راحل، گفت: در این دیدار حجت‌الاسلام و المسلمین سیدحسن خمینی بر لزوم ادامه انسجام شورای شهر تهران همانند هفت ماه و نیم گذشته از فعالیت‌شان تاکید کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین، محسن هاشمی پس از مراسم تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل همزمان با روز شوراها در جمع خبرنگاران، گفت: در دیدار با یادگار امام راحل در دیداری که به مناسبت روز شوراها داشتیم. ایشان بر اساس روش روحانیون نصیحت‌هایی داشتند.

وی با بیان اینکه یکی از مهم‌ترین صحبت‌هایشان توصیه به مردمداری بود، افزود: مردمداری به معنای انجام حرکات پوپولیستی نیست بلکه مردمداری به معنای واقعی به این معناست که با مردم به صورت تفرعنی نیست بلکه باید تصمیمات ما در کوتاه مدت و دراز مدت به نفع مردم باشد.

وی ادامه داد: یادگار امام در ادامه صحبت‌هایش به موضوع انسجام شوراها اشاره و تاکید کرد که با توجه به رای جدی که در این دوره مردم تهران به اعضای پنجمین دوره شوراها داده‌اند و توقعاتی که مردم از اعضا دارند، انسجام شورا باید کماکان حفظ شود. همچنین ایشان در مورد کارآمدی شوراها و شهرداری صحبت کردند و تاکید کردند که نباید این حس به مردم دست بدهد که شورایی که رای بالایی دارد در بعد کارآمدی تاثیر مورد انتظار را ندارد.

رییس شورای اسلامی شهر تهران در بخش دیگری از صحبت‌های خود، گفت: یادگار امام تاکید کردند که باید هر چه زودتر فعالیت‌ها و اقداماتی توسط شورا و شهرداری انجام شود که رضایت‌مندی مردم را به همراه داشته باشد و آنچه که مهم است این است که آنچه که در سیاست و سیاست‌بازی در نهایت مورد اهمیت است جلب رضایت مردم است.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا در این جلسه در خصوص انتخاب شهردار تهران صحبتی شده است یا خیر؟ گفت: در این جلسه صحبتی در خصوص انتخاب شهردار تهران نشد و فقط یادگار امام تاکید کردند که شهردار تهران هر چه زودتر انتخاب شود.

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر