{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 266906

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران از افزایش سرویس‌های مترو و پیش بینی اتوبوس در میادین اصلی شهر در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب خبر داد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، محسن پورسیدآقایی ، با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در مصلی تهران، گفت: کمیته برگزاری تصمیم گرفتند به دلیل آماده نبودن نمایشگاه شهر آفتاب، نمایشگاه کتاب را در محل مصلی برگزار کند و ما نیز برای رفع گره‌های ترافیکی تنها می‌توانیم تمهیدات ترافیکی خاص در نظر بگیریم.

وی با بیان اینکه امید است با تمهیدات اندیشیده شده، مردم با استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی و سرویس‌های مترو به محل نمایشگاه تردد کنند، گفت: سرویس‌های مترو در آن ایام افزایش می‌یابد و از همه میادین اصلی نیز اتوبوس پیش بینی شده و همچنین در نظر داریم که شرکت‌های حمل بار و پیک موتور و ... نیز در محل نمایشگاه مستقر شوند تا خریدهای مراجعین را حمل کنند.

پورسیدآقایی با بیان اینکه جای پارک و پارکینگ پیش بینی نشده است و همه بازدیدکنندگان باید با وسایل حمل و نقل عمومی تردد کنند، گفت: اگر مردم همراهی کرده و از حمل و نقل عمومی استفاده کنند ترافیک بدی در منطقه نخواهیم داشت.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه خوشبختانه زیرساخت‌های حمل و نقلی مصلی قوی است، تصریح کرد: شهروندان در این مدت همراهی لازم را داشته باشند تا بتوانیم نمایشگاه کتاب بدون ترافیکی را تجربه کنیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری