مخبر: پاسخی کوبنده در انتظار تروریست ها در حرم شاهچراغ خواهد بود

معاون اول رئیس‌جمهور تاکید کرد: حامیان این عملیات کثیف و گروههای تکفیری پشت صحنه جنایت هولناک در حرم شاهچراغ باید بدانند که قطعا پاسخی محکم و کوبنده در انتظار آنان خواهد بود و قلب مردم و شیعیان عزیز بیش از پیش با مکتب اهل بیت(ع) گره خواهد خورد.

مخبر: پاسخی کوبنده در انتظار تروریست ها در حرم شاهچراغ خواهد بود

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، محمد مخبر چهارشنبه شب با تسلیت به شهادت رسیدن جمعی از زوار و هموطنان عزیزمان در عملیات تروریستی در حرم احمدبن موسی(ع) شاهچراغ، تاکید کرد: عاملان، آمران و حامیان این حادثه تلخ و جانسوز با اقدام علیه مردم و کودکان بی‌گناه و ریختن خون زائران سومین حرم اهل بیت(ع)، بار دیگر خوی درندگی و ذات پلید خود را به نمایش گذاشتند و چهره واقعی نظام سلطه و دشمنان ملت ایران به جهانیان معرفی شد.

معاون اول رییس‌جمهور ادامه داد: حامیان این عملیات کثیف و گروههای تکفیری پشت صحنه این جنایت هولناک باید بدانند که قطعا پاسخی محکم و کوبنده در انتظار آنان خواهد بود و قلب مردم و شیعیان عزیز بیش از پیش با مکتب اهل بیت(ع) گره خواهد خورد.

مخبر در پایان از خداوند متعال برای مصدومین این حادثه شفای عاجل و برای شهدا علو درجات را مسألت کرد و به خانواده‌های آنان صمیمانه تسلیت گفت.

شمار شهدای اقدام تروریستی عصر چهارشنبه حرم مطهر شاهچراغ (ع) به گفته معاون سیاسی امنیتی استانداری فارس، ۱۵ نفر و تعداد زخمی‌ها هم ۲۷ نفر است.

منبع: ایرنا
ارسال نظر

  • رضا
    ۰ ۰

    سلام جناب مخبر این عملیات ترور مثل انفجار حرم امام رضا نباشه