تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۱
عضو هیات رییسه مجلس؛

وزرا تا چه زمانی می‌خواهند افزایش قیمت ها را تماشا کنند؟

یک عضو هیات رییسه مجلس گفت: گرانی گوشت و افزایش قیمت خودرو، فولاد و سیمان مشکلات جدی را به وجود آورده که می‌طلبد وزرا حرکت بیشتری انجام داده و مراقب باشند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، حجت الاسلام علیرضا سلیمی در جلسه علنی امروز (سه‌شنبه) مجلس در تذکری شفاهی با بیان اینکه انتشار لیست ابربدهکاران بانکی کار درستی بود، گفت: سوال اصلی این است کدام امضای طلایی موجب شد آنها از بانک‌ها وام بگیرند و این آقایان در ستاد چه کسی رژه می‌رفتند؟ ای کاش اطلاعات تکمیلی نیز به زودی اعلام شود.

وی ادامه داد: باید دولت در جهت حذف شرکت‌های واسطه هرچه سریعتر لایحه تعیین تکلیف این نیروها را به مجلس ارائه دهد چون ظلم مضاعفی به نیروهای شرکتی وارد می‌کند.

این نماینده مجلس در تذکر دیگری گفت: یک روز قیمت تولیدکننده و یک روز قیمت مصرف‌کننده روی کالاها درج می‌شود که این موضوع هم فروشندگان و هم مردم را سرگردان کرده است، از سوی دیگر گرانی گوشت و افزایش قیمت خودرو، فولاد و سیمان مشکلات جدی را به وجود آورده که می‌طلبد وزرا حرکت بیشتری انجام داده و مراقب باشند. تا کی می‌خواهند دست روی دست گذاشته و افزایش قیمت‌ها را تماشا کنند.

منبع: ایسنا
این مطلب برایم مفید است
۰ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    تا وقتی که بشه!

دیگر رسانه‌ها