کد خبر 574284

درخواست مجمع نمایندگان اصفهان برای برگزاری جلسه فوری با رییس‌جمهور

رییس مجمع نمایندگان استان اصفهان در نامه ای به رییس جمهوری خواستار برگزاری جلسه فوری برای رفع مشکلات استان اصفهان شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده فلاورجان اظهار کرد: با توجه به مشکلات استان اصفهان در نامه ای به رییس جمهوری تاکید کردم که باید هر چه سریعتر جلسه  مشترکی با مجمع نمایندگان استان اصفهان تشکیل شود.

وی افزود: احیای دائمی زاینده رود تنها راهکار رهایی از بحران زیست محیطی و جمعیتی ناشی از فرونشست زمین و خشکسالی در اصفهان است لذا می توان با رعایت حقابه ها و منع برداشت ها حق ملت اصفهان را احیا کرد.

متن نامه مجمع نمایندگان استان اصفهان به رییس جمهوری به شرح زیر است:

«برادر ارجمند حضرت رییسی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

با سلام؛

احتراما با توجه به اینکه استان اصفهان به عنوان یکی از مهمترین و استراتژیک ترین استان های کشور دارای معضلات و مشکلات بحرانی می باشد لذا مستدعی است دستور فرمایید در راستای تعامل بین دولت و مجلس که یکی از تاکیدات ویژه حضرتعالی است و برای بررسی دقیق مسائل کلان استان، در اسرع وقت فرصتی موسع در اختیار مجمع نمایندگان استان اصفهان قرار گیرد تا در نشست مشترکی با جنابعالی این موضوعات مهم و چالشی مورد رسیدگی قرار گرفته و راهکارهایی برای برون رفت از شرایط موجود تدوین گردد.

خواهشمند است دستور فرمایید با قید فوریت زمان جلسه مشخص و از نتیجه اینجانب را مطلع فرمایید.»

ارسال نظر

 • ت
  ۰ ۰

  نمايندگان محترم اصفهان هميشه معتقدند تافته جدا بافته اين مملكت هستند . پدر آمرزيده ها ! مشكلات شما بيشتر هستند يا استانهايي مثل سيستان ، هرمزگان ، خوزستان و... اگر كسي مقابل شما مقاومت نكنه كل امكانات و بودجه مملكت و حق خودتون ميدونيد !!!!!!!!!!!!!!!

 • محمد
  ۰ ۰

  بهترین راهکار، انتقال فولاد مبارکه و ذوب آهن و دیگر صنایعی که آب فراوان نیاز دارند، به استان هرمزگان و سیستان و بوشهر هست.

  • ناشناس
   ۰ ۰

   اصفهانی ول معطلس!
   برای ادامه رونق کار صاحبان صنایع آلاینده ، یا باید با سلامتیش تاوان بده یا جونش رو بر داره و در بره. حالا هی بگید اینا باهوشند.