کد خبر 529951

در نشست دبیران و اعضای هیات موسس شورای ائتلاف مناطق تهران مطرح شد؛

دولت سوم روحانی یعنی تشویق به وضعیت موجود

نشست دبیران و اعضای هیات موسس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب مناطق تهران، دبیران کمیته ها، کانون ها، احزاب و تشکل های شورای ائتلاف تهران برگزار شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران،  نشست دبیران و اعضای هیات موسس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب مناطق تهران، دبیران کمیته ها، کانون ها، احزاب و تشکل‌های شورای ائتلاف تهران صبح پنجشنبه (۳۰ اردیبهشت ماه) برگزار شد.

مهدی چمران نائب رییس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی در این برنامه اظهار کرد: در دنیای ما حاکمان سالمی حکومت نمی‌کنند و آنچه در کشور ما رخ داده نیاز به تکرار مکررات نیست، ولی باید سعی کنیم این جامعه و حاکمان و روحیه مردمی عوض شود.

وی با اشاره به اینکه دوره دوم که وارد شورا شدیم، دوره اول اشرافیت در حد اعلای خود بود، اظهار داشت: یکی از شهرداران منطقه میوه را مثل کوه روی یک ظرف بزرگ چیده بود، ولی وقتی شهرداری را تحویل ما می‌دادند، من از شهردار خواهش مردم که وقتی آمدی دیگر از این میوه‌ها در اتاقت نگذار و این روحیه در کل شهرداری گسترش پیدا کرد.

چمران نائب رییس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب من تاکید بر اینکه آیت الله رییس ی در آستان قدس و قوه قصاییه تحرک به وجود آورد، تصریح کرد: متولیان زمین‌هایی که از دست زمین خواران آزاد شده و به دولت و مردم سپرده شده بیایند و به مردم آمار دهند و کارخانه‌هایی مثل رشت الکتریک دوباره در مسیر احیا افتاد، در حالی که عده‌ای این را به همسران خود داده بودند و این کارخانه از کار افتاده بود.

چمران با تاکید بر اینکه نباید توهم پیروزی کسی را بردارد و فکر نکنیم همه می‌گویند ایشان بیشترین آرا را دارد بالاترین آرا را دارد، تصریح کرد: این انتخابات مثل سیبی هست نه هزاران چرخ می‌خورد تا به زمین بیاید و معلوم نیست چه اتفاقاتی رخ خواهد داد و در تهران و وین و آمریکا و جا‌های دیگر چه خواب‌هایی دیده اند و ما باید متحد و منسجم باشیم و مثل شب‌های عملیات شب و روز نداشته باشیم، چون این‌روز‌ها برگشتنی نیست.

وی با تاکید بر اینکه تغییری که باید در کشور رخ دهد در شهر هم باید رخ دهد و این سکون و ناکارآمدی و کارنابلدی و اینکه این کار مال ما نیست و شهر خودش می‌گردد یا اعلام شود کار عمرانی کار شهرداری نیست، قابل قبول نیست، تصریح کرد: شهر موجودی زنده است و اگر به آن نرسیم و در تخت خواب بماند و حرکت نداشته باشد زخم بستر می‌گیرد و جبرانش سخن است و عقب می‌ماند.

نائب رییس شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب ضمن تاکید بر اینکه باید تحرک وجود داشته باشدو ما در شهر تهران خیلی عقب ماندگی داریم، تصریح کرد: فکر نکینم با اتوبان و پارک و هشت خط مترو کار تمام شد و خیلی کار باید بکنیم، چون مردم. مشکلات فراوانی دارند و این به انتخاب ما وابسته است.

چمران ضمن بیان اینکه کار شورای ائتلاف کار بزرگی بود و نام نویسی ۷۰ هزار نفر در یک سایت کار کوچکی نیست، خاطر نشان کرد: عده‌ای ایراد می‌گرفتند که فقط در اتاق‌های دربسته رای می‌دهند و ما باید فقط انتخاب کنیم، ولی ما گفتیم به عهده خود مردم می‌گذاریم.

وی افزود: ارزش این کار را بدانیم و برای این کار جنبش واقعی داشته باشیم و هرقدر بیشتر دوستانمان را پای صندوق بیاوریم تا رای هوشمندانه بدهند قطعا موفق‌تر خواهیم بود و اگر تلاش و جهاد کنیم خداوند ما را کمک خواهد کرد.

دولت سوم روحانی یعنی تشویق به وضعیت موجود / رقیب دنبال دوقطبی‌های غیر موجه است

پرویز سروری دبیر شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی نیز در این مراسم اظهار داشت: فرصت‌ها خیلی زود ایجاد می‌شوند و خیلی سخت برمی‌گردند و فرصتی که این روز‌ها در آن به سر می‌بریم شاید دیگر تکرار نشود و همه باید در این یکماه تلاش کنیم و این لوکوموتیو ناکارآمدی را از روی ریل رانت‌خواری و ویژه خواری برداریم و در مسیر انقلاب قرار دهیم.

وی افزود: دشمن و جریان رقیب به دنبال سیاهچاله سازی برای ایجاد دوقطبی‌های غیر موجه و خروج ما از اولویت‌های اصلی هست.

سروری با اشاره به اظهارات آیت الله رییس ی که گفته بود «رقیب من افراد نیستند بلکه ناکارآمدی و فساد و رانت‌خواری و ویژه خواری هست» تصریح کرد: ما نباید از این دوقطبی فاصله بگیریم و دوقطبی‌هایی، چون دادگاه و پادگان بازی‌هایی هست که مردم و افکار عمومی را در مسیر دوقطبی غلط بیاندازند و تمرکز مردم را از روی ناکارآمدی‌های موجود بردارند.

دبیر شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب تاکید کرد: همه باید بایستیم که این وضعیت شایسته جمهوری اسلامی نیست و کسانی که مسبب این وضعیت هستند باید محاکمه و توبیخ بشوند و نباید تشویق شوند.

سروری دولت سوم روحانی را تشویق به وضعیت موجود دانسته و تصریح کرد: این وضعیت باید با رای درست مردم پایان پذیرد و خط کارآمدی و ساده زیستی و پاکدستی جایگزین آن شود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر