کد خبر 536334

عبدالناصر همتی؛

مرحوم هاشمی برای توسعه ایران از هیچ هزینه ای دریغ نمی‌ کرد / راه هاشمی ادامه دارد

همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری نوشت: مرحوم علی اکبر هاشمی رفسنجانی هرگز ناامید نمی‌شد و راه نشان می‌داد در اوج ناامیدی، امید می‌ساخت و برای توسعه ایران از هیچ هزینه‌ای دریغ نمی‌کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ عبدالناصر همتی روز دوشنبه در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: مرحوم علی اکبر هاشمی رفسنجانی برای من چون پدری بود که هرگز ناامید نمی‌شد و راه نشان می‌داد در اوج ناامیدی، امید می‌ساخت و برای توسعه ایران از هیچ هزینه‌ای دریغ نمی‌کرد، حتی از آبرویش، حتی از رد صلاحیتش. راه هاشمی ادامه دارد.

انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری جمعه ۲۸ خرداد برگزار می‌شود.

منتظر انصراف نامزدهای پوششی هستیم

 عبدالناصر همتی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین در توئیتی کنایه آمیز نوشت: منتظر انصراف نامزدهای پوششی و سوپر پوششی هستیم.

همتی در این توئیت نوشت: روزهای کمی تا انتخابات باقی مانده است.

وی تصریح کرد: ضمن تشکر از نامزدهای پوششی و سوپر پوششی بخاطر انجام وظایف محوله در بازی پلیس خوب و پلیس بد و نابرابرساختن فضای انتخابات، منتظر انصراف نامزدهای مذکور به نفع جناب آقای رییسی هستیم.

همتی

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • ناشناس
  ۰ ۰

  ریشه تورم ها در زمان همون آقای هاشمی هست

 • ارجمند
  ۰ ۰

  جناب همتی بنده و خانواده ام به شما رای میدیم چون اقتصاد خوانده ام و میدانم شما ایران را از ونزوئلای و کره شمالی شدن نجات خواهید داد

 • واوای
  ۰ ۰

  اگر می خواهی شانس بیشتری برای پیروزی داشته باشی خودت رو از حسن دور کن چون بچه های ۵ ساله هم حرفاش رو باور نمی کنه

 • ناشناس
  ۰ ۰

  بعد از 8 سال ریاست جمهوری آقای خاتمی آقای هاشمی بیانی داشتند به این مضمون ما تازه متوجه شدیم چکار کنیم و چه کسی را کجا بگذاریم امیدوارم این آگاهی را داشته باشید که روش جدیدی لازم است روش 8 ساله آقای هاشمی در سالهای 68 الی 76 در دوره آقای روحانی دقیقا تکرار شد و به نتایج دقیقا یکسانی منجر شد امیدوارم باز هم شما تکرار نکنید این سخنان برایم ترسناک بود جناب همتی