کد خبر 535382

رییس دفتر رییس‌جمهوری؛

تخریب دولت بدعتی نامبارک در سپهر سیاسی کشور است / مردم مشکلات ناشی از جنگ اقتصادی و همه‌ گیری کرونا را می‌ دانند

واعظی اظهار کرد: ‏این حجم از تخریب و تخطئه نسبت به دولتی که -به پشتیبانی ملت- در برابر دشوارترین بحران‌های تاریخ پس از انقلاب ایستادگی کرد، اگرچه در عزم و اراده دولتمردان تاثیری ندارد اما حتما بدعتی نامبارک در سپهر سیاسی کشور است؛ بدعتی که روزی دامن بدعت‌گذاران را هم خواهد گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، محمود واعظی رییس دفتر رییس‌جمهوری در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت:

«انتخابات تجلی مردم‌سالاری و تبلور اراده مردم در حکمرانی است. زیبنده نیست نامزدهای انتخابات آن را تبدیل به فستیوال سیاه‌نمایی و القای ناکارآمدی نظام تبدیل کنند. مردم مشکلات ناشی از جنگ اقتصادی و همه‌گیری کرونا را می‌دانند، چهار سال اول مسئولیت این دولت را نیز به خوبی یادشان هست.

‌نامزدهای انتخابات به جای تخریب دولت و سیاه‌نمایی علیه همه دستاوردهای کشور،‌ شایسته است که برنامه‌ها و دیدگاه‌های واقعی خود را -درباره موضوعاتی همچون ‎برجام، فضای مجازی، زنان، ‎اقوام، ‎اقلیت‌ها و ...- با صداقت به مردم بگویند.

‌این حجم از تخریب و تخطئه نسبت به دولتی که -به پشتیبانی ملت- در برابر دشوارترین بحران‌های تاریخ پس از انقلاب ایستادگی کرد، اگرچه در عزم و اراده دولتمردان تاثیری ندارد اما حتما بدعتی نامبارک در سپهر سیاسی کشور است. بدعتی که روزی دامن بدعت‌گذاران را هم خواهد گرفت.»

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی
    ۰ ۰

    اقای واعظی خندیم الان هشت ساله که دولت روحانی دارند دولت اقای احمدی نژاد را تخریب می کنند ولی حالا که نوبت شما شد جرزنی می کنی ناقلا .

  • حسین
    ۰ ۰

    ایشان همان کسی است که می‌گفت شاخص بورساز۱۷۰۰یک میلیون هفتصد پایین نمیاد البته در کنار علی آقا محمدی که میگفتند بیایید بورس همه را به خاک سیاه نشاندند آقای واعظی آقای آقا محمدی زمین ۳۰۰,میلیونی شده ۱۰میلیارد و شما بورس به زمین زدید اگه ۱۰برابر حالا شو بدید حلالتون نمیکنم در هنگام مرگ عذابش را بکشید الخصوص علی آقا محمدی