کد خبر 553816

نمکی؛

مراکز واکسیناسیون در روزهای تعطیل باز هستند

نمکی با اشاره به اعلام تعطیلی سراسری در کشور توسط ستاد ملی کرونا، در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی بر تداوم خدمت‌رسانی تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی و مراکز واکسیناسیون در روزهای تعطیل تاکید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، سعید نمکی، با توجه به اعلام تعطیلی سراسری در کشور توسط ستاد ملی کرونا، در نامه‌ای به روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و برخی سازمان‌های تابعه وزارت بهداشت، بر تداوم خدمت‌رسانی تمامی واحدهای بهداشتی و درمانی و مراکز واکسیناسیون در روزهای تعطیل همانند روزهای عادی تاکید کرد.

نمکی در این نامه آورده است؛

رییس/ سرپرست محترم دانشگاه/ دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی...

مدیرعامل محترم سازمان انتقال خون ایران

رییس محترم انستیتو پاستور ایران

رییس محترم سازمان غذا و دارو 

رییس محترم هیئت امنا صرفه‌‌جویی ارزی در معالجه بیماران

رییس محترم مرکز آموزشی، تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی

با توجه به اعلام تعطیلی سراسری در کشور از جمله ادارات و سازمان‌های دولتی از روز دوشنبه مورخ 25 /05 /1400 الی روز شنبه مورخ  30 /05 /1400 توسط ستاد ملی کرونا و به منظور تسهیل ارائه خدمات بهداشتی و درمانی و واکسیناسیون گروه‌های هدف، توجه جنابعالی را به موارد مشروحه ذیل جلب می‌کنم:

1- تمام واحدهای بهداشتی و درمانی (اعم از بیمارستان‌ ها، مراکز اورژانس‌ پیش بیمارستانی، پلی ‌کلینیک ها و ...) و نیز کلیه مراکز منتخب و تجمیعی واکسیناسیون کرونا در روزهای فوق الذکر همانند روزهای عادی و در شیفت‌های تعیین شده به فعالیت خود ادامه‌ دهند.

2-سایر مراکز جامع سلامت بنا به تشخیص رییس محترم دانشگاه و به منظور جلوگیری از ایجاد خلل در ارائه خدمات در صورت نیاز به فعالیت خود ادامه دهند.

3-آن دسته از پرسنل ستادی آن دانشگاه/ دانشکده/ سازمان/ انستیتو/ هیات امناء صرفه جویی ارزی در معالجه بیماران/ مرکز،‌ اعم از نیروهای فنی و پشتیبانی که در مدیریت بیماری کرونا و به ویژه در امر تدارک و هماهنگی واکسیناسیون کرونا نقش داشته و فعالیت می‌‌کنند، می‌بایست کماکان و به صورت تمام وقت در محل کار خود حاضر باشند.

مسئولیت اجرای این بخشنامه به عهده جنابعالی خواهد بود.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    آخ دیر گفتید احتمالا حالا دیگه نمی تونند که از شمال خارج بشن برگرند تهران سر کارشون.