کد خبر 552310

استقبال از خوراکی های ارگانیک در دوران کرونا

این روز‌ها بسیاری از افرادی که به کرونا مبتلا شده اند یا نگرانند که به این بیماری مبتلا شوند، سعی دارند از رژیم‌های غذایی سالم تبعیت کنند و به نظر می‌رسد این موضوع به نفع تولید کنندگان خوراکی‌های ارگانیک تمام شده است.

رییس گروه سوئیسی Firmenich، یکی از بزرگترین تولید کنندگان رایحه و طعم دهنده‌های غذا در جهان، می‌گوید که غذا‌های سالم در دوران پس از کرونا به یک روند تغذیه غالب تبدیل شده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از انتخاب، به گفته گیلبرت گوستاین، مدیر اجرایی این شرکت، همه گیری کرونا، اشتهای عمومی را برای محصولات سالم‌تر افزایش داده است. وی گفت: "با شیوع کرونا، مصرف کنندگان ناگهان متوجه شدند که اگر سیستم ایمنی بدنشان ضعیف است، اگر اضافه وزن دارند یا اگر دیابت دارند، در معرض خطر بیشتری قرار دارند و سلامتی و رفاه بسیار مهم است و در این زمان مردم نسبت به آنچه می‌خورند بیشتر آگاه هستند. "

جالب است بدانید که روند کاهش مصرف خوراکی‌های قندی نیز به شدت رایج شده و روی ذائقه افراد موثر است. مورد دیگر جایگزینی میوه‌ها و سبزیجات با  گوشت و محصولات لبنی است که نه تنها نگرانی‌ها در مورد تغییرات آب و هوا و رد کربن دام‌ها را نشان می‌دهد، بلکه افزایش رژیم‌های انعطاف پذیر (که بر غذا‌های گیاهی تأکید می‌کند) را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر