کد خبر 465006

رسانه‌ها خبر دادند:

تظاهرات ایتالیایی‌ها علیه اجباری شدن ماسک

در حدود یک هزار معترض روز شنبه در شهر رم ایتالیا علیه اجباری شدن استفاده ماسک برای دانش آموزان و واکسیناسیون اجباری آنان دست به اعتراض زدند.

به گزارش خبرگزاری فرانسه، پایتخت ایتالیا امروز شاهد برگزاری جمعیت معترض متشکل از فعالان ضد واکسن و نظریه پردازان توطئه بودند.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، در این تجمع اعتراضی شعارهایی مانند "نه به ماسک و نه به فاصله اجتماعی"، "آزادی شخصی خدشه دار ناپذیر است و زنده باد آزادی سر داده میشد.

«جوزپه کونته» نخست وزیر ایتالیا روز شنبه در مورد وضعیت کشور و شیوع ویروس کرونا گفت: بیش از ۲۷۴ هزار نفر مریض شده اند و ۳۵ هزار نفر جان خود را از دست داده اند.

وی افزود: هیچ برنامه جدیدی برای اعمال قرنطینه در کشور وجود نخواهد داشت اما فقط در صورت لزوم محدودیت های هدفمندی اعمال خواهد شد.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در ایتالیا تا کنون ۲۷۴ هزار و ۶۴۴ نفر به بیماری کووید ۱۹ مبتلا شده و بیش از ۳۵ هزار نفر جان خود را از دست داده اند.

شمار بهبودیافتگان ۲۰۹ هزار و ۲۷ نفر گزارش شده است.

افزایش شمار مبتلایان کرونایی در ایتالیا در حالی روند صعودی دارد که بیش از هشت میلیون دانش آموز در ایتالیا پنجشنبه گذشته بعد از ماه ها به مدارس بازگشتند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری