{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 433830

سام درخشانی در واکنش برخورد تمسخرآمیز سحر قریشی با یک پاکبان گفت: امثال تو هنربند هستند!

به گزارش اقتصادآنلاین، سام درخشانی در اینستاگرامش نوشت: دلم بدرد اومد

ای کاش حداقل، فیلم حرکت زشتت رو بیرون نمیدادی

البته که ارزش هر لباسی، به شخصیه که اون لباسو تنش میکنه، یه وقتایی لباس هرچقدرم که برند و ست باشه و پول پاش رفته باشه، به تن آدمی میره که اون لباس رو بی ارزش ترین لباس دنیا میکنه و گاهی یه لباس ساده، به تن یه آدم شریف میره و ارزشمند ترین لباس دنیا میشه.

داستان از اونجایی شروع میشه که آدمای "هنربند" که با زد و بنداشون بالا اومدن، توهم هنرمند بودن برشون میداره و یادشون میره که کی هستن و کجان و چه جایگاهی دارن ،یادشون میره که همین مردم_ که" حالا کارشون به جایی رسیده که بهمون میگن برو"،بودن که بهشون بها دادن و احترام گذاشتن که اونا به اینجا برسن، جایی که لیاقتش رو ندارن.

ارزش غبار کف کفش همین پاکبانای شریف و نجیب، بیشتر از لباس ست میلیونی این آدماست، پاکبانای شریفی که تو روزای سخت کرونا جونشونو کف دست گذاشتن و به خاطر ما و شاید بخاطر یه دستکشی که استفاده کردیم قد نازنینشون رو خم کردن..

که اگه جاروی اونا یه روز تو این شهر نچرخه، خدا میدونه چه بلایی سر ما و سلامتیمون میاد؛ هر چند که این دفعه همین جاروی ساده بود، که گرد و خاک رو از روی جامعه ی هنرمندا پاک کرد و حساب هنرمندا رو از هنربندا جدا کرد ...

هنرمند خسرو شکیبایی بود، هنرمند پنج تن سینمای ایران(انتظامی،مشایخی،رشیدی،کشاورز و نصیریان) و کسایی هستن که راهشونو ادامه میدن و خودشون رو از مردم میدونن، نه آدمایی که تا ابد لباس هنرمندی واسشون گشاده و به تنشون زار میزنه... به امید روزی که صفحه هنر از ننگ اسم ادمایی که دل مردم رو میشکونن پاک بشه...

نصف فحشهایی که جامعه هنری میخوره از سر ندونم کاری و اشتباهات امثال شماست،خانم نسبتاً محترم

19

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    همه ما در معرض خطا و لغزش هستیم ! اجازه بدهید قضیه خانم قریشی وارد حاشیه نشود شاید واقعا ایشان قصد توهین نداشتند ولی در انتخاب کلمات کمی بد سلیقگی کردند و همین باعث بروز حاشیه شد . در هر حال همگی ما باید سعی کنیم اول خطای خود را ببینیم بعد راجب خطا و لغزش دیگران قضاوت کنیم !

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری