وضعیت راه ها؛

کدام محورها ترافیک سنگین دارند؟

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا، آزادراه قزوین – کرج محدوده‌های پل مهرشهر و پل فردیس و همچنین محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس، ترافیک سنگین است.

کدام محورها ترافیک سنگین دارند؟

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایسنا، طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از مرکز مدیریت راه‌های کشور، محور چالوس دارای بارش برف و باران و محورهای هراز و فیروزکوه، آزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین - رشت دارای بارش باران است. همچنین در حال حاضر در این محورها تردد روان است.

آخرین وضعیت ترافیکی سایر محورها حاکی از آن است که در آزادراه کرج – قزوین محدوده مهرویلا، در آزادراه قزوین – کرج محدوده‌های پل مهرشهر و پل فردیس، در آزادراه تهران – ساوه و بالعکس محدوده نسیم‌شهر و در محور شهریار – تهران محدوده شهرقدس، ترافیک سنگین است.

در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان غربی، کردستان، البرز و مازندران بارش برف و باران وجود دارد. در برخی از محورهای استان‌های آذربایجان شرقی، اردبیل، گیلان، زنجان، قزوین، قم، تهران، گلستان، اصفهان لرستان، مرکزی، همدان، کرمانشاه، ایلام، چهارمحال و بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد بارش باران وجود دارد.  

محور قدیم خرم‌آباد - پلدختر تا اطلاع بعدی مسدود بوده و تردد از مسیر جایگزین آزادراه خرم‌آباد - پل زال و محور خرم‌آباد - کوهدشت انجام می‌شود. همچنین محور شریانی ریگان – ایرانشهر مسدود است.

منبع: ایسنا
ارسال نظر
ارسال نظر