تحریریه اقتصادآنلاین
دیدگاه : ۰
مسافران شمال بخوانند؛

همه جاده های شمال ترافیک است

بر اساس اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در اغلب مقاطع محورهای هراز، کندوان، فیروزکوه، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت داریم و در این محورها بارش باران گزارش شده است.

‌به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، بر اساس‌ اطلاعات دوربین‌های‌نظارت تصویری و ترددشمارهای مرکز مدیریت راه‌های کشور در سطح جاده‌های کشور، در حال حاضر‌ ترافیک سنگین در مسیر جنوب به شمال کندوان حدفاصل دوراهی شهرستانک تا نسا و محدوده های پل دزدبن و مرزن آباد داریم و تردد وسایل نقلیه در محور چالوس مسیر شمال به جنوب تا اطلاع بعدی ممنوع است.

ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال و محور هراز

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه تهران - شمال حدفاصل انتهای تونل شماره ۱۲ تا انتهای مسیر، ترافیک سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال محدوده مبارک آباد‌، پلور تا زیارباغ‌، آب اسک تا وانا و سه راهی چلاو تا تونل شماره یک و مسیر شمال به جنوب حدفاصل وانا تا گزنک و ترافیک سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال حدفاصل گیلاوند تا دماوند نشان می‌دهد.

ترافیک سنگین در آزادراه تهران - پردیس و محور قدیم تهران - بومهن

همچنین در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه تهران - پردیس محدوده تونل شماره یک و تونل شماره چهار، ترافیک سنگین در محور قدیم تهران - بومهن محدوده های پل بابایی و کمربندی جنوبی بومهن و ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - رشت حدفاصل منجیل تا رودبار گزارش شده است.

* ترافیک سنگین در برخی مقاطع آزادراه تهران - کرج

دوربین‌های نظارت تصویری در حال حاضر ترافیک سنگین در آزادراه تهران - کرج حدفاصل شهرک جهان نما تا پل کلاک، ترافیک سنگین در آزادراه کرج - قزوین حدفاصل مهرویلا تا گلدشت و ترافیک سنگین در آزادراه تهران - قم محدوده عوارضی تهران نشان می‌دهد.

باران در برخی جاده‌های ۱۶ استان/ بارش در همه جاده‌‌های شمال

در حال حاضر در محورهای شمالی بارش باران گزارش شده است همچنین در ‌‌برخی از محورهای استان‌های کرمانشاه‌، کردستان‌، آذربایجان غربی‌، آذربایجان شرقی‌، اردبیل‌، همدان‌، زنجان‌، گیلان‌، مازندران‌، گلستان‌، سمنان‌، قم‌، مرکزی‌، اصفهان‌، خراسان شمالی و خراسان رضوی بارش باران داریم.

بنابراین گزارش با توجه به بروز ترافیک سنگین در همه محورهای تهران-شمال مسافران حتما مدیریت زمان سفر را در دستور کار قرار دهند؛ ضمن آنکه با توجه به افزایش بسیار زیاد سفرها به استان‌های شمالی کشور، پیشنهاد می‌شود هموطنانی که قصد دارند در تعطیلات عید سعید فطر به سفر بروند، از نقاط گردشگری و دیگر استان‌های خوش‌آب‌‌وهوا‌ در ‌مناطق مختلف کشور هم استفاده کنند.

منبع: فارس
این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها