دیدگاه : ۰
اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت آپارتمان های نقلی انقلاب

انقلاب یکی از محلات پرتردد و پرطرفدار بازار مسکن تهران است و البته معمولا آپارتمان های نوسار کمی در این محله وجود دارد. با این حال قیمت آپارتمان در این محله بالاتر از میانگین قیمت مسکن در تهران است.

اقتصاد آنلاین- پریسا شاکری؛ انقلاب یکی از محلات پرطرفدار بازار مسکن تهران است. البته در این محله تردد زیاد است و به همین دلیل برای کسانی که دنبال یک محله آرام برای زندگی هستند، مناسب نیست.

قیمت هر مترمربع آپارتمان نوساز در محله انقلاب بالاتر از میانگین قیمت مسکن در تهران است و در حال حاضر بهای یک متر مربع آپارتمان نوساز در محله انقلاب حدود ۴۲ تا ۴۳ میلیون تومان است. آپارتمان های قدیمی محله انقلاب را می توان با قیمت پایین تر خرید و در حال حاضر بهای هر مترمربع آپارتمان قدیمی در این محله به حدود ۲۵ تا ۲۷ میلیون تومان هم می رسد. 

مشاوران املاک این محله می گویند که تعداد آپارتمان های نوساز در این محله چندان زیاد نیست و بافت مسکونی منطقه بیشتر قدیمی ساز است. بنابراین کسانی که بودجه خرید خانه نوساز ندارند می توانند در این محله گزینه های متعدد آپارتمان های قدیمی را بررسی کنند.

در ادامه قیمت تعدادی از آپارتمان های کوچک متراژ محله انقلال را با استناد به آخرین فایل های فروش مشاوران املاک محله را می بینید: 

انقلاب

 

این مطلب برایم مفید است
۱ نفر این پست را پسندیده اند
ارسال نظر

دیگر رسانه‌ها