کد خبر 522636

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

یک خانه نوساز در طرشت چند؟

واحدهای نوساز در محله طرشت تهران از متری ٣٠میلیون تومان قیمت‌گذاری شده و قیمت‌ها به متری ۴٠میلیون تومان نیز می‌رسد.

اقتصاد آنلاین – سیده زهرا محمودی؛  طرشت یکی از محله‌های قدیمی تهران در غرب این شهر و منطقه دو شهرداری است. محله‌های تهران ویلا، دریان نو، شهرآرا و... از محله‌هایی است که در نزدیکی منطقه طرشت واقع شده است.

قیمت واحدهای نوساز در این منطقه از متوسط قیمت مسکن در تهران بالاتر است؛ واحدهای قدیمی نیز بسته به سن، امکانات، کوچه و خیابان، متریال به کار رفته در ساختمان و... قیمت‌های متفاوتی دارد.

یک کارشناس مشاور املاک در طرشت در گفت‌وگو با اقتصاد آنلاین در خصوص قیمت مسکن در این محله گفت: قیمت مسکن در طرشت برای واحدهای نوساز از متری ٣٠میلیون تومان شروع شده و برای واحدهای لوکس تا متری ۴٠میلیون تومان نیز می‌رسد.

وی ادامه داد: قیمت واحدهای قدیمی نیز بسته به شرایط ملک متفاوت است؛ اما این واحدها نیز از متری ٢۵میلیون تومان به بالا قیمت‌گذاری می‌شود که هر واحد باتوجه به امکانات، محل استقرار، جهت و... قیمتی متفاوت دارد. 

به گفته این کارشناس مشاور املاک، لطفعلی خانی یکی از بهترین مناطق طرشت محسوب می‌شود که قیمت مسکن در آن بالاست؛ یک واحد آپارتمان ١١۵متری و نوساز در این منطقه متری ۴٠میلیون تومان قیمت خورد.

وی اظهار داشت: طرشت جنوبی و شمال میدان سما از دیگر مناطق گران قیمت در طرشت محسوب می‌شود. واحدی ٨٠متری و ١٠ ساله در میدان سما نیز با قیمت ٣٣میلیون تومان در هر متر مربع به فروش می‌رسد.

این کارشناس مشاور املاک در پایان گفت: مدتی است که قیمت مسکن در این محله تغییر آنچنانی نداشته و تقریبا ثبات بر بازار حاکم شده است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • علی
  ۰ ۰

  خواهشا قیمت اجاره و رهن تعیین نکنید باعث ترس صاحب خانه از خالی نکردن منزلشون شده و دارن تخلیه میکنند !!!

 • کامیار
  ۱۰ ۰

  فقط دوتا قانون مستحکم میخواد یکی هر کدملی یک خانه یعنی اگر کسی خونه دوم یا سوم داره باید نصفشو مالیات بده و دومیش اینکه هرسند تازه ای که زده میشه نشه به نام دیگری زد و خرید و فروش کرد تا ده سال یعنی دلال بازی تموم براحتی قیمت ملک شصت درصد کاهش میابد

 • ناشناس
  ۰ ۰

  چرا امار بیخودی میدی از املاکیها چند میگیری تبلیغ میکنی اون منطقه پرش ۲۰ میلیون