کد خبر 512711

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

یک خانه ۱۰۰ متری در تهران چند؟

گزارش پیش رو به بررسی قیمت واحدهای ۱۰۰متری که در طول بهمن ماه در تهران معامله شده است، می‌پردازد؛

اقتصاد آنلاین سیده زهرا محمودی؛ اگر قصد خرید واحدی 100متری در تهران را دارید، حتما می‌دانید که قیمت مسکن در هر یک از نقاط تهران متفاوت بوده و حتی در یک محله نیز واحدهایی با قیمت‌های متفاوت دیده می‌شود و علاوه بر متراژ، عوامل بسیار زیادی وجود دارد که تاثیر بسیار زیادی بر قیمت مسکن  دارد. آپارتمان‌هایی که در بخش‌های شمالی وجود دارد، از نظر قیمت مسکن گران‌تر از متوسط قیمت مسکن در تهران بوده و آپارتمان‌های جنوب تهران نیز از این نظر قیمتی نزدیک یا کمتر از متوسط قیمت مسکن در تهران دارد؛ البته سال ساخت و... نیز در تعیین قیمت مسکن موثر خواهد بود. در ادامه این گزارش به بررسی قیمت برخی از واحدهای 100متری که طی بهمن ماه سال جاری در تهران معامله شده است، خواهیم پرداخت.

آپارتمان‌های بزرگ قلب تهران چند؟

خانه در غرب تهران چند؟

واحدهای نوساز تهران چند؟

قیمت مسکن در تهران

لازم به ذکر است که قیمت‌ها بر اساس معاملات انجام‌ شده طی بهمن ماه (بر اساس آمار سازمان ثبت اسناد و املاک کشور) است. اقتصادآنلاین دخل و تصرفی در قیمت‌های درج‌ شده ندارد و این جدول فقط نمونه‌ای از خرید و فروش‌ واحدهایی است که طی بهمن ماه سال جاری برای واحدهای 100متری تهران انجام شده و به طور مطلق بیانگر میانگین قیمت مسکن در محله‌های‌ یادشده نیست.

یک واحد آپارتمان 95متری و 10سال ساخت در محله باغ فیض 39میلیون و 176هزار تومان در هر متر مربع به فروش رسید؛ همچنین قیمت مسکن جهت معامله یک خانه 98متری و یک سال ساخت در جنت آباد 42میلیون و 713هزار تومان برای هر متر مربع بوده است.

خانه‌ای 104متری و یک سال ساخت در آلستوم متری 41میلیون و 996هزار تومان، یک دستگاه آپارتمان 104متری و 15ساله در نارمک شرقی متری 31میلیون و 651هزار تومان و واحدی 103متری و 10سال ساخت در سید خندان متری 58میلیون تومان معامله شد.

برای معامله یک واحد آپارتمان 99متری و 10سال ساخت در پونک 44میلیون و 960هزار تومان در هر متر مربع هزینه پرداخت شد؛ واحدی 103متری و نوساز در سهروردی نیز با قیمت 41میلیون و 747هزار تومان در هر متر مربع به فروش رسید.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • نبی مرادپور
  ۱ ۱

  خب این رو چطروی میخواین جواب بدین اینطوری قیمت مثلا الان این هنوز کم زدن خب اینرو ما چطوری بتونیم بخریم خونه نداریم؟چطوری؟؟؟؟ مگه ما درامدی ماهی بیش از 1 میلیون داریم اصلا که بتونیم متری 59 میلیون خونه رو اونم 15 سال ساخت بیشتر رو بخریم؟

 • بانو
  ۰ ۰

  در قیطریه متری چنده ؟بنویسد.لطفان با سپاس فراوان

 • ناشناس
  ۰ ۰

  یعنی دیگه مردم تا ابد نمیتونن خونه بخرن که هیچ حتی پول رهن و اجاره هم ندارن خدا لعنت کنه باعثین رو کم کم باید چادر بزنن

 • هموطن
  ۰ ۰

  سلام اون آقای نماینده که رفته دنبال حقوق کارمندان اگر واقعا از این قیمت های مسکن منافع ای ندارید اینو دنبال کنید که همون حقوق بگیر نجومی چند سال باید کار کنه که بتونه یه آپارتمان ۱۰۰متری خبره و وای بحال مابقی کارمندان معمولی که فکر نکنم بتونیم بعد از ۳۰ سال سابقه یه قبر برای خودمون بخریم خجالت بکشید

 • علی
  ۰ ۰

  خانه