{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 423281

در حالی که ثبت نام مسکن ملی در ١٧ استان از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز شده است، کاربران در ساعاتی از روز از مشکل دسترسی به سامانه ثبت نام گلایه دارند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، وزارت راه و شهرسازی روز گذشته از فراهم شدن امکان ثبت نام مسکن ملی در ١٧ استان دیگر خبر داد که در مجموع شامل ثبت نام متقاضیان در بیش از ٣٠ شهر می‌شود.

وزارت راه و شهرسازی همچنین به دلیل شیوع ویروس کرونا برخلاف دفعات گذشته مهلت ثبت‌نام را به دو روز افزایش داد تا متقاضیان بتوانند از خانه و با تلفن همراه، تبلت و رایانه‌های شخصی خود مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

با این حال از صبح امروز بسیاری از متقاضیان از دسترسی نداشتن آسان به سایت سامانه ثبت‌نام مسکن ملی با گوشی‌های تلفن همراه خود گلایه دارند.

پیش‌بینی شده که امروز و فردا ثبت نام در ١٧ استان موجب تلاش بیش از ١٥ هزار نفر برای نام‌نویسی در سایت مسکن ملی شود؛ موضوعی که موجب شد وزارت راه و شهرسازی برای انتخاب نهایی متقاضیان واجد شرایط در استان‌های جدید، به زودی و با دعوت از خبرنگاران به قرعه‌کشی بپردازد.

متقاضیان گروه دوم ثبت‌نام مرحله دوم طرح اقدام ملی در شهرهای دارای ظرفیت ثبت‌نام در استان‌های ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان شمالی، زنجان، قزوین، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، کردستان، یزد، لرستان، هرمزگان، همدان، مازندران، گیلان و گلستان باید تا ساعت ۲۴ فردا (سه شنبه۲۰ اسفند) با مراجعه به سامانه ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن به‌آدرس tem.mrud.ir نسبت به ثبت‌نام در این طرح اقدام کنند.

در بهمن امسال نیز به دنبال ارسال پیامک به متقاضیان تایید شده طرح اقدام ملی مسکن و بارگذاری جداولی  که محل ارائه مدارک تکمیلی را به آنها نشان می‌داد، سایت مسکن ملی دچار اختلال شد.

ارسال نظر

  • رحمن خدائی
    ۱ ۰

    ثبت نام مسکن مهر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری