همکاری جک و هوآوی برای تولید خودرو

بر اساس اطلاعات منتشر شده این خط تولید در پارک صنعتی فیکسی شهر هفی به مساحت تقریبی ۵۱۰ هزار متر مربع احداث خواهد شد. شرکت هوآوی و جک هر دو در ساخت خودرو مشارکت خواهند داشت که بیانگر عزم جدی هوآوی برای ورود به صنعت خودرو است.

همکاری جک و هوآوی برای تولید خودرو

به گزارش اقتصاد آنلاین؛ یو چنگدونگ، مدیر عامل هوآوی، در این خصوص اعلام نموده که شرکتش قصد دارد با شرکت جک همکاری لازم را جهت گسترش فرآیندهای تولید و فروش خودرو انجام دهد.

به گفته لین شی، دبیرکل وسایل نقلیه متصل هوشمند در انجمن فنی چین و اروپا، شرکت هوآوی در مراحل ساخت کارخانه جدید است که این موضوع نشان دهنده مشارکت بیشتر این برند در تجارت خودروهای هوشمند چینی است.

بر اساس گزارش های منتشر شده، هواوی سابقه همکاری خوبی با جک موتورز دارد و این دو شرکت قصد دارند «نسل جدید و پیشرفته پلت‌فرم خودروهای برقی هوشمند مبتنی بر قطعات خودرو هوآوی را توسعه دهند».

هوآوی در حال حاضر قطعات و سیستم های مختلفی‌ را برای خودروسازان چینی تامین می‌ کند و اخیراً شروع به عرضه مجموعه‌ های کاملی مبتنی بر فناوری خودروهای هوشمند تحت شعار Huawei Inside خود نموده است. اکنون به نظر می رسد که این شرکت با هدف گسترده تر قصد ورود به صنعت خودروسازی را دارد

 

ارسال نظر
ارسال نظر