برنامه های فردا موتورز برای عرضه محصولات جدید

شرکت فردا موتورز که چند سالی است در زمینه تولید و مونتاژ خودروهای سواری فعالیت دارد، به تازگی نسخه جدید کراس اوور SX۵ را با تغییرات فنی معرفی کرده است. از این همین رو محمدرضا آریان نژاد، معاونت برندینگ و بازاریابی فردا موتورز توضیحاتی را در مورد فروش SX۵ پلاس و محصولات جدید این شرکت خودروساز خصوصی ارائه داده است.

برنامه های فردا موتورز برای عرضه محصولات جدید

به گزارش اقتصاد آنلاین،  کراس اوور SX۵ که با نشان FMC در کارخانه های سمنان و بروجرد فردا موتورز تولید می شود، پرفروش ترین محصول این خودروساز بخش خصوصی است. حال فردا موتورز نسخه جدیدی از این کراس اوور خانوادگی را معرفی کرده و عرضه آن را به صورت رسمی در نمایندگی های مجاز خود آغاز نموده است.

معاونت برندینگ و بازاریابی فردا موتورز در مورد محصول SX۵ توضیح داد: «در سال های فعالیت فردا موتورز، SX۵ در جایگاه پرفروش ترین محصول این شرکت قرار گرفت و به خاطر داشتن ابعاد بزرگتر و طراحی مناسب نسبت به رقبا، استهلاک پایین و شرایط فروش منعطف همیشه مورد توجه مشتریان بوده است. با این حال ما در فردا موتورز به دنبال افزایش رضایت مشتریان بوده و خواسته ایم تا با ارتقای خود و محصولاتمان، سطح بیشتری از نیاز مشتریان را برآورده کنیم. در همین راستا چند وقتی است که SX۵ ارتقا یافته را به مشتریان تحویل می دهیم. SX۵ ارتقا یافته در بخش کیفیت متریال کابین، تریم داخلی، قابلیت های نمایشگر خودرو، سیستم تهویه و کیفیت رنگ نسبت به نسخه های قبلی ارتقا داشته و در اواخر بهمن ۱۴۰۱ دیدیم که از شرایط فروش SX۵ هم استقبال خوبی از این خودرو شده است».

برنامه های فردا موتورز برای عرضه محصولات جدید

آریان نژاد در مورد اضافه شدن SX۵ پلاس به سبد محصولات این شرکت بیان کرد: «ما برای اینکه طیف گسترده تری از مشتریان را به سمت خود جذب کنیم، محصولات پرفروش SX۵ را با تغییرات فنی و امکاناتی همراه کردیم و امروز نسخه SX۵ پلاس را هم برای عرضه به مشتریان داریم. SX۵ پلاس به پیشرانه ۱.۵ لیتری توربوشارژر با فناوری میتسوبیشی مجهز شده است و جعبه دنده CVT آن ارتقا پیدا کرده و به مراتب شتاب و قابلیت حرکتی بهتری را نسبت به نسخه تنفس طبیعی به مشتریان ارائه می دهد. SX۵ پلاس در کنار تمام امکانات رفاهی و ایمنی که در SX۵ ارتقا یافته وجود دارد به کیسه هوای جانبی و پرده ای جلو (مجموع ۶ کیسه هوا)، صندلی برقی ۶ حالته راننده و ۴ حالته شاگرد، استارت دکمه ای، رینگ آلومینیومی ۱۸ اینچی و... مجهز شده است. در SX۵ پلاس سیستم تعلیق نیز ارتقا پیدا کرده و سعی کرده ایم تا با تیپ توربوشارژر SX۵، همچنان خودرویی کم مصرف و کم استهلاک را به خانواده ارائه دهیم».

برنامه های فردا موتورز برای عرضه محصولات جدید

وی در مورد روند عرضه محصولات سواری فردا موتورز اعلام کرد: «در حال حاضر فروش SX۵ پلاس با قیمت علی الحساب یک میلیارد و ۳۵۰ میلیون تومان در نمایندگی های مجاز فردا موتورز آغاز شده است و مشتریان می توانند با شرایط فروش منعطف نقدی و اقساطی، این کراس اوور خانوادگی را با موعد تحویل ۹۰ و ۱۲۰ روز کاری خریداری کنند. در شرایط فعلی که شاید به خاطر نوسان های اقتصادی، فروش خودرو برای شرکت ها آسان نباشد، فردا موتورز سعی دارد تا روندی شفاف و آسان را برای فروش محصولاتش به مشتریان ارائه دهد. ما در اواخر بهمن ماه گذشته، SX۵ ارتقا یافته را با قیمت مصوب و شرایط فروش منعطف از طریق شبکه نمایندگی ها عرضه کردیم و حال SX۵ پلاس را در ابتدای اسفند ۱۴۰۱ آماده فروش نموده ایم».

برنامه های فردا موتورز برای عرضه محصولات جدید

محمدرضا آریان نژاد در پایان گفت: «در کنار SX۵ پلاس، همچنان SX۵ ارتقا یافته با پیشرانه تنفس طبیعی در کارخانه های فردا موتورز تولید می شوند. همچنین برنامه داریم تا بزودی عرضه T۵ و سوبا M۴ را هم داشته باشیم. در حال حاضر سبد محصولات فردا موتورز شامل SX۵ ارتقا یافته، SX۵ پلاس، T۵ و سوبا M۴ می شود و این خودروها در مدار تولید دو کارخانه این شرکت هستند و می خواهیم تا در سال ۱۴۰۲ در کنار حفظ این خودروها در سبد محصولاتمان، خودروهای جدیدی دیگری را در کلاس کراس اوورها و سدان ها به بازار معرفی کنیم».

برنامه های فردا موتورز برای عرضه محصولات جدید

ارسال نظر
ارسال نظر