اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

قیمت خودرو پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ / تیبا ۲۰۸ میلیونی شد

در شرایطی که هفته جاری همراه با اخبار مثبتی در حوزه واردات خودرو بود، اما بازار همچنان نسبت به این اتفاقات واکنش چندانی نشان نداد. از طرفی افزایش قیمت دلار در بازار آزاد نیز موجب شروع موج افزایشی چشمگیری در بازار خودرو نشده است. البته کارشناسان پیشتر در این خصوص گفته بودند که واکنش بازار به تغییرات آنی نخواهد بود و با تثبیت اخبار، پس از مدتی بازار نسبت به آن واکنش نشان می دهد. امروز هم در بازار قیمت تیبا و قیمت ساینا از محصولات سایپا شاهد تغییر بود.

قیمت خودرو پنجشنبه ۱۲ آبان ۱۴۰۱ / تیبا ۲۰۸ میلیونی شد

به گزارش سرویس خودروی اقتصادآنلاین؛ درحالیکه معمولا این محصولات ایران خودرو بودند که تغییرات قیمتی بازار را رقم می زدند، اما روز چهارشنبه برخلاف این روند، محصولات سایپا عمده تغییر قیمت بازار خودرو را در دست داشتند. روز چهارشنبه در بازار ۲ خودرو از سایپا و یک خودرو از ایران خودرو تغییر قیمت به ثبت رساندند.

قیمت ایران خودرو

قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانوراما، همچنان بدون تغییر ۶۱۵ میلیون به ثبت می رسد.

قیمت پژو ۴۰۵ SLX هم تغییری به ثبت نرساند و همچنان ۳۴۰ میلیون قیمت خورد.

قیمت سمند EF7 هم پس از کاهش ۵ میلیون تومانی و رسیدن به ۳۵۵ میلیون تومان، دیگر تغییری به ثبت نرساند.

قیمت دنا اتوماتیک توربو با ثبت افزایش ۵ میلیون تومانی به ۵۴۰ میلیون تومان رسید.

قیمت رانا پانوراما هم مانند قیمت تارا دنده ای بدون تغییر بود. قیمت رانا ۳۶۵ میلیون تومان و قیمت تارا دنده ای ۴۴۸ میلیون در بازار آزاد اعلام می شود.

Slide1

قیمت سایپا

قیمت تیبا هاچبک با ثبت ۲ میلیون تومان افزایش بالاخره سکون خود را شکست. قیمت تیبا هاچبک با ۲ میلیون افزایش به ۲۰۸ میلیون تومان رسید.

قیمت ساینا هم مانند قیمت تیبا افزایش ۲ میلیون تومانی داشت. قیمت ساینا با این افزایش ۲۰۷ میلیونی شد.

Slide2

ارسال نظر