اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

عقبگرد دسته جمعی قیمت پژو / پراید به مرز ۱۸۰ میلیون تومان رسید

غالب خودروهای پر تیراژ امروز افت قیمت را تجربه کردند و در این میان گروه خودروهای پرمشتری خانواده پژو به صورت دسته جمعی عقبگرد قیمت را تجربه کردند.

عقبگرد دسته جمعی قیمت پژو / پراید به مرز ۱۸۰ میلیون تومان رسید

به گزارش اقتصادآنلاین، گزارش میدانی از بازار امروز خودرو نشان می‌دهد که امروز گروه خانواده پژو غالبا با کاهش قیمت مواجه شده اند. در بازار امروز تهران بهای پژو ۲۰۶ تیپ دو با یک میلیون تومان کاهش نسبت به دیروز به ۲۶۶ میلیون تومان رسیده است و پژو ۲۰۶ تیپ پنج با یک میلیون تومان کاهش با بهای ۳۲۴ میلیون تومان عرضه می شود. 

پژو پارس معمولی دیگر عضو خانواده پژو هم امروز ۲ میلیون تومان کاهش قیمت را نسبت به دیروز تجربه کرد و با نرخ ۲۷۶ میلیون تومان عرضه می شود. 

خودروی دنا هم امروز با ۳ میلیون تومان کاهش قیمت به ۳۶۲ میلیون تومان رسیده است.

امروز قیمت سمند ال.ایکس ۳ میلیون تومان افزایش قیمت داشت و با نرخ ۲۷۰ میلیون تومان عرضه می شود. 

پراید ۱۱۱ هم امروز کاهش ۳ میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد و به نرخ ۱۸۳ میلیون تومان رسید و پراید ۱۳۱ با یک میلیون تومان افت قیمت با نرخ ۱۷۰ میلیون تومان خرید و فروش می شود. پراید ۱۵۱ هم امروز کاهش یک میلیون تومانی قیمت را تجربه کرد و به نرخ ۱۶۵ میلیون تومان عرضه می شود. 

تیبا معمولی امروز ۲ میلیون تومان دیگر عقب نشینی کرد و به ۱۷۷ میلیون تومان رسیده است و قیمت تیبا دو هم دو میلیون تومان دیگر نسبت به دیروز افت قیمت داشته و به نرخ ۱۸۳ میلیون تومان رسیده است. 

ساینا دنده‌ای امروز تغییر قیمت نداشت و همچنان با نرخ ۱۹۵ میلیون تومان خرید و فروش می شود و کوئیک دنده‌ای دو میلیون تومان افت قیمت را تجربه کرده و به نرخ ۱۹۱ میلیون تومان رسیده است. 

بهای کوئیک آر هم امروز دو میلیون تومان کاهش قیمت داشته و به ۱۹۷ میلیون تومان عقب نشست. 

ارسال نظر

 • ناصر
  ۲ ۰

  سلام اخه این چه قیمتهایی واسه خودروهای داخلی واقعاارزش داره مگه پرایدیاهرماشین دیگه چی هستن چی اضافه شده بهشون

 • محمد
  ۳ ۰

  یعنی کسی نیست جلوی گرانی رو بگیره

 • حمید
  ۵ ۲

  قیمت ماشین نصفش باید کم بشه نخرید نصف قیمت باید بیاد صد ملیون گزاشته رو قیمت زوری مجبوره کم کنه

 • ناشناس
  ۵ ۱

  خنده داره،یه پراید سال دوری هم نه همین ۷،۸ سال پیش میشد صفرش و با ۶ تومان یا خیلی کمتر خرید الان شده ۲۰۰ تومان آن وقت ۲ ملیون ازش زدن الان همه میگن خدا رو شکر و هجوم میبرن برا خرید

 • حسین شاکر
  ۴ ۰

  آقای نویسنده،،ی جوری تیتر خبر رو مینویسی ک آدم اول فکر میکنه قیمتا مثلا100میلیون ریختن،خواهشا درست تیتر ها رو ینویسید

 • حافظ
  ۲ ۱

  نخرید چه خبر مگه پول پراید از پرایدسنگینتر

 • محمد
  ۲ ۱

  ارزونی به اون می گن که پراید بی ارزش به قیمت ۸میلیون تومان برسه نه این که قیمت ها را صدمیلیون ببرین بالا بگین دو میلیون ارزون شده می خوام صد ساله دیگه نشه امان از مردم ساده که چقدر بدبختیم

 • اکبر
  ۲ ۰

  پراید بی ارزش باید الان قیمتش ۸ میلیون باشه نه این که قیمت‌ها را صد میلیون بالا ببرن بعد می گن یکی دو میلیون ارزون شد می خوام صد سال سیاه نشه ما چقدر ساده وبدبختی خدایا رحمی به ما کن

 • ایرانی اواره
  ۰ ۱

  اخه پراید تو چرا عقب نشینی کردی خیلی غمگین شدیم ما تو را در350میلیون دیدن ارزوم بود

 • ناشناس
  ۳ ۰

  خدا پدرتان رابیامرزد که 30شده 260 فقط حواستان باشد که خودرو سازان ودلالان ضرر نکند خدای ناکرده پو کازیو شان کم شود

 • ناشناس
  ۲ ۰

  🤣🤣🤣بابا کجای کاری با ۳ الا ۵ میلیون کتر درست نمیشه حد عقل روز ۳۰ الا ۴۰ میلیون عقب نشینی کنید مثل دشمن خاک ریز لشکر پراید از خاک ریز عقب مینشیند گردان ۳ ولشکر ۱۴۰۰ پراید شکست خورده همه اش اسیر شدن 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ناشناس
  ۱ ۰

  مرگ بر امریکا

آخرین خبر ها