تصاویر جدید سدان جتکو و ایران خودرو منتشر شد

جتکو تصاویر جدید سدان مفهومی خود و ایران خودرو را بر روی وبسایت خود منتشر کرد.

تصاویر جدید سدان جتکو و ایران خودرو منتشر شد

به تازگی شرکت جتکو به عنوان یکی از مجموعه های همکار ایران خودرو، تصاویر سدان مفهومی خود را که به ” سمند جدید ” معروف است، بر روی وبسایت خود قرار داده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از اسب بخار ، بر اساس تصاویر جدید مشخص است که الگوی ظاهری سدان مفهومی جتکو مشخص شده و حال می توانیم به کابین این سدان جدید هم نگاهی بیاندازیم. با توجه به این عکس ها، می توان متوجه شد که الگوی کاملاً به روزی برای کابین این سدان فست بک انتخاب گردیده و در جایگاه یک محصول برقی، امکانات به نسبت لوکسی برای سمند جدید در نظر گرفته شده است.

نمایشگر لمسی، جلو آمپر دیجیتال، نورپردازی کابین، استارت دکمه ای، ترمز پارک برقی، اتوهلد، کروز کنترل ، تهویه اتوماتیک دوکاناله و… از جمله امکاناتی است که در تصاویر مفهومی محصول جتکو و ایران خودرو دیده می شود.

حدود یک سال قبل در پی بازدید برخی نمایندگان مجلس از گروه صنعتی ایران خودرو، ماکت اولیه خودروی مفهومی جتکو به نمایش در آمد. در آن زمان گفته می شد که این طرح خودروی برقی گروه صنعتی ایران خودرو است و شرکت جتکو توسعه این پروژه را در دست انجام دارد. حال این شرکت تصمیم گرفته تا تصویر گرافیکی جدیدی از سدان مفهومی جتکو را بر روی وبسایت خود بارگذاری کند. با توجه به این تصویر مشخص است که این شرکت دانش بنیان، بر اساس طرح به نمایش درآمده در سال ۱۳۹۹ مسیر خود را ادامه می دهد و اهداف جدی را برای معرفی اولین سدان برقی ایرانی دارد.

JETCO-Concept-Car

JETCO-Concept-Car-2

این الگوی طراحی شده مربوط به سدان جدید ایران خودرو است و گویا قرار است تا این طرح مبنای ساخت نسل دوم سمند باشد. این خودروی مفهومی توسط شرکت «جتکو» طراحی شده و به عنوان الگوی برگزیده انتخاب شده است. منابع آگاه می گویند که از میان سه الگوی پیشنهادی برای سمند جدید، طرح جتکو با موافقت مواجه شده و احتمال آن زیاد است که با تغییرات تجاری سازی، این خودروی مفهومی به عنوان نسل دوم سمند معرفی شود.

JETCO-Concept-Car-4

JETCO-Concept-Car-5

JETCO-Concept-Car-6

JETCO-Concept-Car-7

JETCO-Concept-Car-7

سدان جدید ایران خودرو که در برخی جلسه ها، سمند جدید معرفی می شود خودرویی فست بک و با طراحی به روزتر از محصولات قبلی این خودروساز است. البته که برخی کارشناسان طراحی صنعتی، خطوط طراحی نمونه مفهومی این خودرو را بسیار شرقی و کره ای می دانند و معتقد هستند که باید نسخه نهایی این محصول، با خطوط طراحی متناسب با زمان عرضه معرفی شود.

JETCO-Concept-Car-8

JETCO-IKCO-New-Sedan-1-900x506

JETCO-IKCO-New-Sedan-2

JETCO-IKCO-New-Sedan-3

JETCO-IKCO-New-Sedan-4-900x506

  JETCO-IKCO-New-Sedan-5-900x506

ارسال نظر
ارسال نظر
 • Fffff
  ۱

  این ها تارا رو ۲ سال طول کشید تا پیش فروش کنند بعد ۵ ماه پیش هم باید تحویل میدادن ولی هنوز ندادن اونوقت میخوان ماشین برقی درست کنند 😂

 • س ا
  ۱

  به جای اینکه طراحی سمند رو شیکتر کنید بفکر استحکام ماشین باشید دنا پلاس که نسل دوم سمند است سپر وجلوبندی ضعیف تری نسبت به نسل قبل دارد وار بار که طراحیتون رو زیباتر مبکنید از استحکام ان کمتر میکنید وحتی طول ماشین سمند هم نسبت به قبلیها ده سانت کمتر شده

 • مهر
  ۴

  ما باید چیکار کنیم اینا ماشين تولید نکنن دیگه آقا بیخیال

 • رجبعلی
  ۱

  با این قیمتها هیچ خودرویی ارزش ندارد باید این مدیران فسیل و چهل و دوساله بروند

 • سعید
  ۱

  نمیدونم چطور بگم، ماشین ها ی الان کمی واید و عریض هستند. اما طراحی های ایران خودرو همه شبه همون سمند و ۴۰۵ هستند. نمیدونم منظورم رو تونستم برسونم یا نه. مثلا ورژن مختلف ماشین های سدان کیا رو نگا کنید.

 • امیر
  ۰

  سایپایی که هیچکی فکرشو نمی کرد، داره پیشرفت می کنه، ایران خودرو فقط بدتر و خوشگل تر می کنه.

 • میلاد
  ۲

  مدیونید فکر کنید اگه از لکسوس کپی برداری کردن

 • محمد
  ۲

  عالیه