کد خبر 531929

دایون با مکث موتور به بازار می آید

ماموت خودرو پس از مدت‌ها سکوت، شرکت مکث موتور را جهت تولید و ارائه محصولات آسیایی و چینی خود معرفی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین ؛ بر اساس اطلاعاتی که به دست ما رسیده، شرکت مکث موتور به‌عنوان زیرمجموعه ماموت خودرو نماینده رسمی فولکس‌واگن آلمان باهدف توسعه بازار و پاسخ به تقاضای طیف گسترده‌تری از هم‌وطنان قرار است در همکاری با تولیدکنندگان برتر و کیفی‌ساز آسیایی و چینی، در کلاس‌های متنوع خودرویی به تولید و عرضه خودرو اقدام کند.

اولین محصول این شرکت یعنی دایون V5 نیز که قرار است با نشان و لوگوی اختصاصی مکث موتور عرضه شود یک پیکاپ دو دیفرانسیل با شاسی مستقل و قفل دیفرانسیل مکانیکی خواهد بود. پیشرانه خودرو دایون V5 محصول مکث موتور احتمالاً موتور ۲ لیتری توربو شارژ میتسوبیشی است که ۲۰۴ اسب بخار توان و ۲۸۰ نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند.

طبق اطلاعات شرکت مادر، علاوه بر فاصله‌ محورهای عرضی و طولی بسیار مناسب که هندلینگ خوبی را موجب می‌شود، حجم محفظه بار هم قابل‌توجه بوده و می‌تواند یک تن بار را حمل کند. ماموت خودرو که اعتبار خود را مدیون رعایت استانداردهای برتر جهانی، توجه به نیاز مشتریان، خدمات پس از فروش مناسب و اجرای تعهدات است توانست در شرایط اخیر بازار خودروی کشور همچنان نمایندگی غول خودروسازی جهان، فولکس‌واگن را حفظ کند.

با توجه به سابقه شرکت ماموت خودرو و اطلاعات واصله به نظر می‌رسد قرار است مکث موتور وجه تمایز و جسارت خود را نشان داده و با یک خودروی خاص، تابستانی داغ را برای حوزه خودرو رقم بزند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر