کد خبر 510649

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

شرایط ویژه خرید خودرو جدید «تارا» +جدول

در سومین مرحله از پیش‌ فروش خودرو " تارا"، با پیش پرداخت ۱۴۳میلیون و۵۰۰هزار تومان، مدل گیربکس دستی و ۱۹۲میلیون و ۵۰۰هزار تومان،مدل گیربکس اتوماتیک را صاحب شوید.

برای ثبت نام ایران خودرو اینجا کلیک کنید

(بدون فیلترشکن وارد شوید)

به گزارش اقتصادآنلاین، ایران خودرو از امروز چهارشنبه 13 اسفند ماه 99 به مدت چهار روز دو طرح پیش‌فروش یکساله و فروش فوق‌العاده را اجرا خواهد کرد. 

سومین مرحله از پیش‌فروش خودروی تازه وارد خودرو " تارا" را در دو مدل دستی و اتوماتیک به اجرا گذاشت. طبق این طرح، موعد تحویل تارا با گیربکس دستی، مهر الی اسفند 1400 و خودرو تارا با گیربکس اتوماتیک بهمن الی اسفند ماه 1400 اعلام شده است. قیمت هر دو نوع این خودرو، مطابق با زمان قیمت خودرو در روز تحویل خواهد بود. میزان پیش‌پرداخت لازم برای برندگان این مرحله از پیش‌فروش تارا به تفکیک نوع گیربکس در جدول زیر اعلام شده است؛

خودرو

شبیه به طرح‌های قبلی، پس از پایان مهلت ثبت‌نام و احراز هویت ثبت نام کنندگان، قرعه‌کشی در حضور نمایندگان نهادهای نظارتی انجام و اسامی نفرات برگزیده پس از گذشت حداکثر سه روز از پایان زمان ثبت نام، مشخص خواهد شد. متقاضیان، ظرف مدت پنج روز فرصت دارند تا همه مبلغ خودروهای طرح فروش فوق‌العاده و مبلغ علی‌الحساب خودرو تارا در طرح پیش‌فروش را واریز کنند. 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

 • محمد
  ۳ ۰

  اخه این چجور معامله ای است که قیمت نهایی ان معلوم نیست .از حالا این مبلع را میگیریدو بعد خریدار را سر کار میگذارید.قدری انصاف داشته باشید.

 • کبری دانشور
  ۱ ۱

  چرا انقدر قیمت ماشینهارو بالا مبرید یک دفعه صد ملیون گرون میکنید بعدهم زمان تحویل خدا میدنه قیمت چند علام میکنید کمی فکر مردم باشید

 • محسن
  ۰ ۱

  چرا درنمبیام