کد خبر 498252

ایمنی برجسته محصولات آریزو

همواره در کشورهای دنیا امنیت خودرو از مهم‌ترین فاکتورهای خرید خودرو بوده و خریداران با هر فرهنگ و ملیتی به این نکته مهم و اهمیت آن واقف هستند.

به گزارش اقتصادآنلاین، متاسفانه در بازار خودروی ایران عمده خودروها از امنیت پایینی برخوردار هستند که نتیجه آن افزایش نرخ مرگ و میر سالانه در تصادفات رانندگی است. 

خودروهای خانواده آریزو در سگمنت خود دارای امتیاز 5 ستاره کامل ایمنی از موسسه معتبر C-Ncap است که خیال خریدار از بابت موضوع امنیت راحت خواهد بود. این خودروها مجهز به کیسه‌های هوای راننده و سرنشین جلو و پرده‌ایی هستند. 

گفتنی است که در بدنه این خودروها از آلیاژ مقاوم با صلبیت بالا استفاده می‌شود که در مقایسه با سایر خودروهای رایج بازار امنیت به مراتب بالاتری را برای سرنشینان خودرو به همراه دارد.ترکیب شاسی مقاوم و بدنه مستحکم و کیسه هوای راننده و سرنشین جلو و پرده‌ایی و انبوهی از سیستم‌های کنترلی موجود در خودروهای آریزو خیال راننده و سرنشینان این خودروها راحت خواهد بود. 

گفتنی است این محصولات از جدیدترین سیستم های ایمنی مانند ESP-TCS-HHC-EBD-EBA-ABS  بهره می‌برند که در نتیجه خودرو همواره در حالت پایدار و تحت کنترل راننده قرار دارد. نکته مهم شاسی این خودروها بدنه قفسه‌ای شکل است که بیش از 60 درصد بدنه از فولاد مقاوم ساخته شده که اطمینان بخش امنیت برجسته خودروهای آریزو است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر