کد خبر 490373

لوح سپاس شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران در دستان مدیرعامل شرکت مدیران خودرو

شرکت مدیران خودرو در سال۱۳۹۹ به ارتقاء خدمات پس از فروش خود بیش از پیش تمرکز داشته است و از سوی مدیریت عامل شرکت مدیران خودرو، سال جاری با نام توسعه خدمات پس از فروش نامگذاری شده است. بر همین اساس، استانداردهای جدید شبکه نمایندگان تدوین و در تعداد زیادی از نمایندگان منتخب اجرا و در آینده نزدیک در بقیه نمایندگان فروش اجرایی خواهد شد. لازم به ذکر است ارتقاء انجام شده در تعدادی از نمایندگان خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو سریعترین به روز رسانی در تاریخ ۱۵ ساله این شرکت بوده است.

به گزارش اقتصادآنلاین، در تاریخ ۲۳ آذر ماه سال جاری، مدیران ارشد شرکت مدیران خودرو و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران با حضور در چهار نمایندگی منتخب در غرب تهران ضمن مشاهده تغییرات ایجاد شده در مراکز خدمات خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با حضور در  دفتر شرکت خدمات پس از فروش به بیان دیدگاه‌های خود پرداختند. موارد مورد بازدید شامل شوروم (نمایشگاه فروش) نمایندگان که بر اساس استانداردهای شرکت مدیران خودرو تجهیز شده، محل پذیرش و انتظار مشتریان جهت خدمات پس از فروش که بر اساس دستورالعمل‌های جدید مجهز به مبلمان و وسایل پذیرایی جدید شده‌اند و امکان انتظار و استراحت در مکانی دلنشین را برای مشتریان فراهم می‌آورد. بازدید از محل تعمیرگاه‌ها و مشاهده ارتقاء انجام گرفته در مورد تجهیزات و زیرساخت‌ها، بازدید از انبار قطعات مصرفی جهت مشاهده میزان قطعات موجود در نمایندگی‌ها. 

همچنین در نشست خبری تاجیک قائم مقام مدیر عامل و معاون فنی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، ضمن تشریح روند ارزیابی سالیانه شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد و میزان اهمیت آن در صنعت خودرو که به عنوان یکی از معدود مواردی که بررسی استانداردهای آن جهت حمایت از حقوق مصرف کننده به صورت الزامی و سالانه برگزار می‌شود، عنوان کرد: شرکت مدیران خودرو در توسعه نمایندگی‌ها بسیار خوب عمل کرده است به طوریکه  در سال ۱۳۹۸، ۱۱۱ نمایندگی در ارزیابی‌های سراسر کشور مشارکت داشتند. این خودروساز در ۵ شاخص اصلی ارزیابی رشد مناسبی را به ثبت رسانده و در شاخص رضایت مشتریان بعنوان یکی از اصلی‌ترین شاخص‌ها در سه ماهه دوم سال ۹۹، امتیاز ۷۴۵ از ۱۰۰۰ را کسب کرد. به نظر می‌رسد تا پایان سال به هدف کیفی که وزارت صمت در این باره در نظر گرفته، دست پیدا خواهد کرد. 

وی تاکید کرد: شرکت مدیران خودرو در شاخص تعمیر خودروهای مراجعه کننده به تعمیرگاه‌ها در دو روز اول ۱۰ درصد رشد کرده است که این موضوع بدون موجود بودن قطعات، امکان پذیر نبوده است. کسب رتبه دوم خدمات توسط شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو، بالاترین رتبه در بین خودروسازان داخلی است. 

 با بیان مشاهده روند رو به رشد خدمات پس از فروش در شرکت مدیران خودرو، ضمن تشکر از حمایت و نگرش مثبت مدیران ارشد در توسعه و ارتقا بخش خدمات پس از فروش دلیل اصلی افزایش رضایتمندی مشتریان است.  

، مدیرعامل خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو با اشاره به هدفگذاری این شرکت جهت حضور در بین ۳ رتبه برتر در رنکینگ سازمان بازرسی کیفیت و استاندارد ایران اشاره بیان کرد: از برنامه‌های آینده شرکت خدمات پس از فروش شرکت مدیران خودرو جهت دستیابی به آن هدف می توان به  تهیه برنامه جامع CSI، تهیه دستورالعمل استانداردسازی جدید و الزام نمایندگان به اجرای دقیق آن، عارضه یابی دلایل نارضایتی مشتریان در بین نمایندگان منتخب، طراحی و پیاده سازی سیستم جامع کنترل کیفی، ارتقاء فرهنگ سازمانی مجموعه همگام با اهمیت تکریم مشتری و ارائه بالاترین کیفیت در ارائه خدمات پرداخت. 

 وی تصریح کرد: پیش بینی صورت گرفته توسط شرکت خدمات پس از فروش مدیران خودرو در مورد احتمال تحریم‌ها و دشواری‌های موجود در واردات قطعات یدکی با اشاره به حجم واردات انجام گرفته و دپو قطعات مصرفی مورد نیاز صاحبان خودروهای تولیدی شرکت مدیران خودرو را مطلوب و کافی ارزیابی کرده است.

در نهایت جک لی، مدیریت عامل شرکت مدیران خودرو با بیان جایگاه بسیار بالای مشتری در شرکت مدیران خودرودر طول ۱۵ سال گذشته، اهمیت خدمات پس از فروش را نیز جهت حفظ رضایت مشتری بسیار بالا دانست و گفت: بر اساس اقدامات صورت گرفته در گذشته و برنامه ریزی و هدفگذاری‌های جدید شرکت مدیران خودرو، کسب بالاترین رتبه در ارزیابی شرکت ISQI  برای شرکت مدیران خودرو قابل دسترسی است.

در انتهای این برنامه لوح تقدیری توسط جناب آقای تاجیک از طرف شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران به مدیر عامل شرکت مدیران خودرو جهت دستیابی به پیشرفت سریع شبکه خدمات پس از فروش آن شرکت اهدا شد.

27817bc8-d243-427c-95b0-60b402fd0e94

بیشتر بخوانید
ارسال نظر